شعبانلو بهترین گزینه برای شهرداری طبس بود – طبس نیوز

شعبانلو بهترین گزینه برای شهرداری طبس بود

رئیس شورای اسلامی شهر طبس از انتخاب علیرضا شعبانلو به عنوان شهردار جدید این شهر خبر داد و گفت: شهردار منتخب مجرب‌ترین و متخصص‌ترین فرد در بین گزینه های پیشنهادی بود.

طبس نیوز:رئیس شورای اسلامی شهر طبس از انتخاب علیرضا شعبانلو به عنوان شهردار جدید این شهر خبر داد و گفت: شهردار منتخب مجرب‌ترین و متخصص‌ترین فرد در بین گزینه های پیشنهادی بود.

به گزارش طبس نیوز به نقل از مهر،علیرضا عبدالرحیمی اظهارداشت: شهردار منتخب طبس نیرویی است که از توان بالایی برخوردار بوده و متعهد و هم متخصص است.

وی با بیان اینکه شعبانلو متخصص ترین و مجربترین فرد درمیان گزینه های پیشنهادی بود، ادامه داد: علیرضا شعبانلو نیرویی غیر بومی است که قبل از این دهیار یوسف اباد قوام بوده و با رای گیری اعضای شورا هم اکنون به عنوان شهردار طبس فعالیت خواهد کرد.

وی گفت: شورای اسلامی شهر طبس در دوازدهم شهریور ماه سال جاری کار خود را رسما آغاز کرد و قبل از شکل گیری هیئت رئیسه این شورا برنامه ریزی های کوتاه، میان و بلند مدت زیادی را طی ۵۰ جلسه برای خود ترسیم کرد.

عبدالرحیمی افزود: دراولین جلسه رسمی با حضور معاون استاندار و فرماندار طبس مراسم تعیین هیئت رئیسه به خوبی انجام و مراسم تحلیف نیز برگزار شد که در این جلسه اینجانب به عنوان رئیس شورای شهر طبس انتخاب شدم.

شورای چهارم طبس شورایی بی حاشیه خواهد بود/ بورنگ از ماندن در شهرداری طبس امتناع کرد

رئیس شورای شهر طبس گفت: شورای اسلامی شهر طبس شورایی با برنامه و قطعا بی حاشیه خواهد بود.

وی ادامه داد: درهمین راستا برنامه های کوتاه، میان و بلند مدت زیادی دارد و با کوله باری از برنامه مسیر پیشرفت طبس را ریل گذاری و براساس شجاعت و صداقت عمل خواهد کرد.

وی با اشاره به این موضوع که شورا یک شکل کثیرالاضلاع است افزود: سعی و تلاش فراوانی درخصوص استفاده از شهردار سابق طبس مهندس بورنگ بعمل آمد که وی به دلیل مشکلات خانوادگی از قبول این زحمت امتناع کرد و برهمین اساس شورای شهر تصمیم به انتخاب شهردار جدید کرده است.

وی گفت: شورای طبس دراولین اقدام و براساس قانون درصدد انتخاب شهرداری قوی و با تجربه بالا برآمد و درهمین راستا از ۱۲ نیروی بومی شهرستان طبس شامل آقایان سید محمود حقی، چمنزاری، عابدزاده، روئین تن، الاهی، مهندس عامری، مهندس اشرفیان، پاک روح ؛ مهندس محمدیان، عزیزایی، سهرابی و صادق زاده دعوت بعمل آمده و از ایشان برنامه های کاری خود را برای سمت شهردار طبس خواستار شد.

رئیس شورای شهر طبس در همین رابطه افزود: شورای اسلامی با این اقدام به نیروهای بومی بها داده ، بها می دهد و بها خواهد داد لذا دعوت شدگان جمعا برنامه های خود را ارائه دادند که درجلسات متعدد تصمیم برانتخاب شهرداری غیر بومی گرفته شد.

وی گفت: در این زمینه همزمان از نیروهایی از شهرهای مشهد، تهران، کرج، یزد و میناب انخاب دعوت بعمل آمد.

عبدالرحیمی افزود: طی جلسات متعدد به منظور تعیین سکان دار شهرداری طبس تا تعیین قطعی شهردار حسین مرتضوی به‌عنوان سرپرست شهرداری طبس منصوب شد که وی پیش از این به ‌عنوان مسئول حراست فرمانداری طبس، مسئول حراست شهرداری طبس و مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر طبس و حومه بوده است.

عبدالرحیمی عنوان کرد: درجلسات متعدد نتیجه برآن شد تا نیروی که از توان بیشتری برخوردار بوده انتخاتب شود و در نهایت با رای اکثریت علیرضا شعبانلو که نیرویی غیر بومی است به عنوان شهردار طبس انتخاب شد.

عبدالرحیمی به سوابق شعبانلو اشاره کرد و یاداورشد: وی پیش از این استاد دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران، شهردارناحیه یک صفاشهر، دهیار یوسف آباد قوام، نماینده دهیاران شهرستان شهریار ،ملارد، قدس، نماینده دهیاران غرب استان تهران، عضور شورای مشورتی دهیاران کشور،مدرس کلاسهای آموزشی دهیاران شهرستان ملارد،مدرس اصول و مبانی مدیریت و سازمانهای شهری و کارآفرینی درحوزه دانشگاه و دهیاری ها، عضو شورای ورزشی یوسف اباد قوام و بخش صفادشت را در روزمه کاری دارد.

رئیس شورای شهر طبس دومین مقوله مهم شورای شهر طبس را توجه به نهضت پیاده روسازی عنوان کرد و گفت این امر در دستور کار قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + نوزده =