طبس رتبه نخست جلب مشارکت‌های مردمی در خراسان جنوبی

مدیر کمیته امداد طبس گفت: طبس با ۱۲۶ درصد رشد در برنامه های عملیاتی خود توانسته است رتبه نخست خراسان جنوبی را در تحقق جلب مشارکت‌های مردمی به خود اختصاص دهد.

طبس نیوز: مدیر کمیته امداد طبس گفت: طبس با ۱۲۶ درصد رشد در برنامه های عملیاتی خود توانسته است رتبه نخست خراسان جنوبی را در تحقق جلب مشارکت‌های مردمی به خود اختصاص دهد.

به گزارش طبس نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، احمد رفیعی اظهار کرد: شعارکمیته امداد امام خمینی (ره) در سال ۹۲، توانمندی، سلامت خانواده و اصلاح سبک زندگی است و برهمین اساس نهاد مقدس امداد به سوی خودباوری وخودکفا نمودن خانواده‌های تحت حمایت حرکت کرده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) طبس از رشد ۲۲ درصدی درآمد صندوق‌های صدقه این شهرستان خبر داد و افزود: از ۱۸۷۷۷ صندوق صدقات سطح شهرستان طبس مبلغ ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در ۹ ماه ایتدایی سالجاری جمع آوری شده است.

وی گفت: شهرستان طبس با ۱۲۶ درصد رشد در برنامه‌های عملیاتی خود توانسته است رتبه اول استان خراسان جنوبی را در تحقق جلب مشارکت‌های مردمی به خود اختصاص دهد.

رفیعی به افزایش ۵۶ درصدی درآمدهای مردمی کمیته امداد طبس در سال ۹۲ اشاره کرد و اظهارکرد: همشهریان نیک اندیش و خیر در ۹ ماه نخست امسال ۲۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال به نیازمندان جامعه کمک کردند و بازویی توانمند برای کمیته امداد در طبس بوده‌اند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) طبس بیان کرد: درحال حاضر ۴ هزار و ۴۵۹ نفر در قالب ۲ هزار و ۲۲۱ خانوار تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) در طبس هستند.

رفیعی با بیان اینکه ۲۵۰ نفر از افراد تحت پوشش، مددجویان یتیم می‌باشند، گفت: درآمد طرح اکرام ایتام در ۹ ماهه ابتدای سال جاری ۴ میلیارد ریال بوده است که به طور متوسط به هر یتیم مبلغ ۹۵۰ هزار ریال پرداخت شده است.

وی ایتام طبس را دارای یک هزار و ۸۱۷ حامی اعلام کرد و گفت: هر یتیم هشت حامی دارد و بیش از دو برابر مساعدت کمیته امداد از حامیان کمک می‌گیرد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) طبس تصریح کرد: ۷۵۹ حامی ایتام شهرستان طبس غیربومی و یک هزار و ۵۸ نفر بومی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =