اجرای ۲۲۶ ویژه‌برنامه طی دهه فجر در طبس


مسئول کمیته دفاعی امنیتی ستاد گرامیداشت دهه فجر گفت: در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ناحیه مقاومت بسیج طبس ۲۲۶ ویژه‌برنامه را در سطح شهرستان برگزار می‌کند.

به گزارش طبس نیوز، رمضانعلی فرحبخش ثانی ، مسئول کمیته دفاعی امنیتی و دبیر اجرایی ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان طبس ضمن گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: ما باید به عوامل پیروزی انقلاب اسلامی توجه کنیم، چرا که سه عامل سبب پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل رژیم پهلوی شد.

وی تصریح کرد: نقش مردم و حضور آنها از همه قشر‌ها و گروه‌ها در براندازی رژیم شاه، ایمان و معنویت همراه با بصیرت که با توجه به اعتقادات مذهبی یک مسئله اعتقادی و بنیادی بود و نقش رهبری الهی و معنوی سومین عامل پیروزی ما بود که در واقع پیوند‌دهنده دو عامل قبلی است و اگر این نقش نباشد، دو عامل قبلی بی‌اثر می‌ماند و این سه عامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج طبس گفت: هر جایی که به این سه عامل توجه شده است، سبب معنویت شده و هر‌گاه نقش هر کدام کمرنگ شود دشمنان از همین راه رخنه خواهند کرد و این سه عامل سبب پیروزی‌های درخشان ما شده است.

فرحبخش افزود: بسیج به عنوان مدافع نظام و انقلاب وظیفه خود می‌داند ویژه برنامه‌هایی را در سطح رده‌های مقاومت بسیج برای تبیین دستاورد های انقلاب اسلامی به نسل جوان برگزار کند.

وی ادامه داد: در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ناحیه مقاومت بسیج طبس ۲۲۶ ویژه‌برنامه در سطح شهرستان در حوزه‌های بسیج، مساجد، محلات، آموزشگاه‌ها و پایگاه‌ها با محوریت کمیته دفاعی امنیتی برگزار می‌کند.

مسئول کمیته دفاعی امنیتی و دبیر اجرایی ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان طبس خاطرنشان کرد: برنامه‌های بسیج در بخش‌های متعددی انجام می‌شود که یک بعد آن جنبه گرامیداشت و جنبه‌های پیروزی انقلاب با محتوای روشن‌گری و بصیرتی است که در اکثریت پایگاه‌ها انجام می‌شود.

فرحبخش اظهار داشت: برنامه‌های ویژه بسیجیان با محوریت حلقه‌های صالحین انجام می‌شود که دستاوردهای انقلاب به بسیجیان شناسانده شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس گفت : یکی از برنامه های شاخص این دهه ، برگزاری مسابقات فوتسال بین پایگاهی جام فجر هستش که ۲۶ تیم از سطح شهرستان طبس استقبال کرده اند.
وی به بیان مهم‌ترین برنامه‌های بسیج در دهه فجر پرداخت و گفت: برگزاری یادواره شهدا ، اعزام تیم‌های جهادی،افتتاح سه خانه عالم ، برگزاری مسابقات ورزشی ،جلسات روشنگری و ارائه میز خدمت در مناطق محروم از مهم‌ترین برنامه‌های دهه فجر در طبس است.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.