سازمان لیگ مسابقات را بهم ریخت

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: متاسفانه برنامه ریزی غلط آقایان در سازمان لیگ فوتبال باعث شد تا ۱۵ تیم دیگر ناخواسته بر علیه یک تیم خاص جبهه بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

سعید آذری درباره برنامه ریزی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال افزود: واقعا این نوع برنامه ریزی خنده دار و تعجب آور است و مسئولان سازمان لیگ فوتبال بدون برنامه ریزی اقداماتی انجام می‌دهند که صدای اعتراض ۱۵ تیم لیگ برتری را درآورده است.

وی گفت: دوست داشتم پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا موفق شود، اما آخر این چه کاری است که این آقایان در سازمان لیگ انجام می‌دهند؟ این چه نوع برنامه ریزی است که برای یک تیم تمام مسابقات بهم خورده و اصلا کسی صدای اعتراض ما را به صورت شفاهی وحتی مکتوب نمی‌شنود و پاسخی نمی‌دهند.

آذری افزود: راهکار مناسب این بود که بازی‌های لیگ را به صورت ده روز تعطیل کنند و فقط بازی‌های عقب افتاده پرسپولیس انجام می‌شد، اما با این برنامه ریزی الان تیم ما باید در این روز‌های زمستان سه هفته پشت سر هم بیرون از خانه بازی کنند، ولی پرسپولیس سه هفته پشت سر هم باید در خانه خود بازی‌های عقب افتاده را انجام بدهد که واقعا آدم از این اتفاق شاخ در می‌آورد.

وی گفت: الان ۱۵ تیم از این نحوه برنامه ریزی شاکی هستند و کسی هم نیست که پاسخ این تیم‌ها را بدهد و سازمان لیگی‌ها به صورت ناخواسته فضایی را ایجاد کرده اند که در حال حاضر همه تیم‌ها بر علیه پرسپولیس جبهه گرفته اند و این یعنی یک مدیریت کاملا غلط و بدون برنامه ریزی.

آذری درباره انتخابات فدراسیون فوتبال نیز افزود: قطعا به عنوان یک نامزد مستقل و بدون هر گونه جناح بندی و لابی با افراد خاص برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام خواهم کرد و حداقل این موضوع این است که خودم را برای این انتخابات یک محک جدی خواهم زد.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.