تلاش تمامی دستگاه‌ها باید بر مبنای شعار «ما می‌توانیم» باشد

رئیس قوه قضائیه گفت: یکی از محور‌های سخنان مقام معظم رهبری در ۱۹ دی مسئله خنثی‌سازی تحریم‌هاست و تلاش همه دستگاه‌ها باید با تکیه بر شعار «ما می‌توانیم» باشد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

  حجت الاسلام و المسلمین “سید ابراهیم رئیسی” پس از جلسه سران قوا که عصر امروز به میزبانی دستگاه قضا برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: از این‌که جلسات سران سه قوه زود و با فاصله کم تشکیل می‌شود خرسند هستم و بیان مشکلات مردم و طرح مسائل بین قوا به بازشدن گره‌ها و گشایش منجر می‌شود و نقطه امیدبخشی است.

وی افزود: امروز انتظار مردم از قوای سه‌گانه و نهاد‌های حکومتی این است که در اقدامات‌شان امیدآفرین باشند و گره‌گشایی کند، تا دغدغه‌هایی که نسبت به مسائل معیشتی دارند برطرف و این گره‌ها گشوده شود. هرچه اقدامات قوای تقنینی، اجرایی و قضائی به امیدآفرینی در مردم بینجامد و در دشمن یأس ایجاد کند، این مورد تأکید ماست.

رئیس قوه قضائیه بیان داشت: یکی از محور‌های سخنان مقام معظم رهبری در ۱۹ دی مسئله خنثی‌سازی تحریم‌هاست و تلاش همه دستگاه‌ها باید با تکیه بر شعار «ما می‌توانیم» باشد و باید تلاش و مجاهدت شود تا مشکلات به‌دست توانای عزیزان‌مان در حوزه‌های مختلف که نیرو‌های کارشناس، جوان، انقلابی، مجاهد و کارآفرین کم نداریم، برطرف شود و این عزیزان می‌توانند فعال بوده و تولید را جهش دهند و موانع تولید نیز رفع شود و یک تولیدکننده احساس کند که می‌تواند تلاش کند و کارش اثربخش باشد.

رئیسی تصریح کرد: این اقدامات می‌تواند به خنثی‌سازی و بی‌اثر کردن تحریم منجر شود و این شدنی است. بار‌ها گفته‌ایم که مدیران، کارآفرینان و سرمایه‌گذارانی که در این میدان فعالیت می‌کنند مورد پشتیبانی مردم و دستگاه‌ها هستند.

وی با تأکید بر اینکه باز کردن گره از زندگی مردم اهمیت دارد، تصریح کرد: معیشت و سلامت دو محور اصلی است که محور بحث امروز ما هم بود و مسئولین در تصمیم‌هایشان به این توجه داشته باشند.

رئیس قوه قضائیه افزود: مسئله سلامت در سازمان اداری کشور از نکاتی است که مورد توجه و انتظار مردم است و ما بر این تأکید می‌کنیم که این موضوع می‌تواند سلامت اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و یک نظام سالم اداری را رقم بزند؛ در این محصول این نظام سالم اداری که روابط در آن قانون‌مند و سالم است، رفع دغدغه مردم و ایجاد امید افرایش اعتماد خواهد بود.

او گفت: همکاری سه قوه و نهاد‌های کشور تحت رهبری‌های خردمندانه رهبری حکیم و فرزانه انقلاب می‌تواند کار را به پیش ببرد و دشمن را نا امید و دوستان را امیدوار کند.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − نه =