توقف پورتو با گلزنی و اخراج طارمی؛ لاتزیو فاتح دربی رم شد

تیم فوتبال پورتو در هفته چهاردهم لیگ پرتغال، مقابل بنفیکا با گلزنی و اخراج طارمی در نهایت به نتیجه تساوی رضایت داد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

تیم فوتبال پورتو شب گذشته در هفته چهاردهم لیگ برتر پرتغال در دیداری حساس به مصاف تیم بنفیکا رفت که این بازی با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

مهدی طارمی مهاجم ملی‌پوش کشورمان که این روز‌ها برای پورتو خوش می‌درخشد، در این بازی هم از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشت. او موفق شد تنها گل تیمش را در دقیقه ۲۵ به ثمر برساند.

طارمی در ادامه در دقیقه ۷۳ بازی با دریافت کارت قرمز اخراج شد تا در نهایت تیمش با نتیجه تساوی یک بر یک زمین بازی را ترک کند.

پورتو با این تساوی ۳۲ امتیازی شد و به رده دوم صعود کرد.

لاتزیو فاتح دربی رم شد

تیم فوتبال لاتزیو شب گذشته در بازی حساس دربی رم موسوم به دلاکاپیتاله میزبان آ. اس رم بود که با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید.

گل‌های لاتزیو در این بازی را ایموبیله و آلبرتو به ثمر رساندند. شاگردان اینزاگی با این برد، ۳۱ امتیازی شدند و به رده هفتم رسیدند.

رم هم با این باخت با ۳۴ امتیاز در رده سوم ماند.

لورکوزن تسلیم یونیون برلین شد

تیم فوتبال یونیون برلین شب گذشته در اولین دیدار از هفته شانزدهم بوندسلیگا میزبان لورکوزن بود که با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید.

گل پیروزی‌بخش یونیون برلین در این بازی را تیچرت به ثمر رساند. لورکوزن با این باخت با ۲۹ امتیاز در رده سوم ماند. یونیون برلین با این برد ۲۸ امتیازی شد و به رده چهارم صعود کرد.

پیروزی خارج از خانه موناکو مقابل مون‌پلیه

تیم فوتبال موناکو شب گذشته در اولین بازی هفته بیستم لوشامپیونه میهمان مون‌پلیه بود که با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی رسید.

گل‌های موناکو در این بازی را وولاند و بن‌یدر به ثمر رساندند. گل‌های میزبان در این بازی را هم واهی و دلورت به ثمر رساندند.

موناکو با این برد ۳۶ امتیازی شد و به رده چهارم صعود کرد.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × دو =