نوسازی مسیر تهران – مشهد تا دو سال آینده

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: امیدواریم که بتوانیم تا دو سال آینده نسبت به تأمین اعتبار و بهسازی مسیر تهران-مشهد اقدام کنیم.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 به نقل از وزارت راه و شهرسازی، «عبدالهاشم حسن‌نیا»، در حاشیه بازدید از محور‌های استان سمنان گفت: محور تهران – مشهد، یکی از کریدور‌های مهم شرقی – غربی کشور است که همواره تردد سنگین وسایل نقلیه در آن انجام می‌شود.

وی افزود: بهسازی این محور از سال ۸۸ شروع شده و اکنون با توجه به آخرین برداشت vms که در این محور انجام دادیم، در رفت و برگشت، حدود ۳۰۰ کیلومتر مسیر در دستور کار بهسازی قرار گرفته است که با برآورد حدود ۴۵۰ میلیارد تومان، امیدواریم بتوانیم تا دو سال آینده نسبت به تأمین اعتبار و بهسازی این مسیر اقدامات مناسب را انجام دهیم.

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: یکی دیگر از مسیر‌هایی که از آن بازدید شد و امیدواریم تا فرودین ۱۴۰۰ زیر بار ترافیکی برود، مربوط به مسیر عباس آباد- کاهک است. البته اگر شرایط آب و هوایی مناسب باشد، این مسیر تا پایان سال افتتاح خواهد شد.

حسن‌نیا بیان کرد: جاده میامی – سبزوار یکی از نقاط حادثه خیز و از اصلی‌ترین راه‌های مواصلاتی استان سمنان است که با اتمام هشت کیلومتر باقی‌مانده، به بهره‌برداری می‌رسد.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 1 =