نیروی هوایی در اوج آمادگی است

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش گفت: به پشتوانه حمایت‌های مردم و رهبری، روزانه شاهد صد‌ها پرواز در راستای صیانت و حفظ مرز‌های کشور هستیم.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

امیر سرتیپ هادیان معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در برنامه طلوع فجر گفت: آنچه که مسلم است انقلاب اسلامی ادامه دهنده راه انبیا است و واقعا معجزه قرن بود.

وی افزود: امروز پس از گذشت ۴۲ سال از پیروزی انقلاب حقانیت آن و تاثیراتی که در عرصه‌های مختلف بین کشور‌های منطقه قرار داد، اثبات شد.

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش بیان کرد: درباره نیروی هوایی و تاثیراتی که در انقلاب شکوهمند اسلامی دارد، می‌توان به فعالیت‌های این نیرو پیش از انقلاب اشاره کرد که در این زمینه هر وقت احساس خطری از سوی نیرو‌های ساواک انجام شد بسیاری از نیرو‌ها را دستگیر و با ناعدالتی برخورد می‌کردند و به منطقه خارک تبعید می‌کردند تا اعدام آن‌ها اجرا شود و خوشبختانه با وقوع انقلاب حکم این نیرو‌ها اعدام نشدند.

 

هادیان خاطرنشان کرد: پس از گذشت ۴۲ سال هنوز هم در مراسم و مناسبت‌های مختلف همان روحیه پر شور و شهید پروری مردم ایران به عنوان مهم‌ترین پشتوانه انقلاب اسلامی به خوبی مشاهده می‌شود.

وی با بیان اینکه در اوج آمادگی هستیم، تصریح کرد: نیروی هوایی در حالی که با توجه به تجهیزات محور بودن، فکر نمی‌کرد بتواند پیشرفت کند، اما به پشتوانه حمایت‌های مردم و رهبری و به دست توانمند جوانان با افتخار در حال پیشرفت‌های چشمگیر هستیم و روزانه شاهد صد‌ها پرواز در راستای صیانت و حفظ مرز‌های کشور هستیم.

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش عنوان کرد: در طول هشت سال دفاع مقدس ایران به طور مظلومانه در مقابل قدرت‌های استکباری ایستادگی کرد و پیروز شد، اما امروز روزگار مظلومیت ما گذشته و در شرایطی هستیم که قدرت دفاعی ما در ارتش جمهوری اسلامی و نیروی هوایی کاملا متفاوت است و مهم‌ترین دلیل آن حفظ روحیه انقلابی و کار جهادی در این بخش است.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 9 =