قدردانی فرمانده نیروی قدس از جواد فروغی

به مناسبت روز پرستار، انگشتر متبرک شهید سلیمانی به «جواد فروغی» قهرمان تیراندازی المپیک و مدافع سلامت کشور اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب کبری سلام الله علی‌ها و گرامیداشت روز پرستار، با حضور رئیس دفتر فرمانده نیروی قدس سپاه و مسئولین ورزش و درمان نیرو به نمایندگی از سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه در منزل «جواد فروغی» دارنده مدال زرین رشته تیراندازی المپیک، با اهدای لوح سپاس و هدایای فرمانده نیروی قدس و انگشتری متبرک شهید سلیمانی، از این پرستار پرافتخار میهن اسلامی و مدافع سلامت هموطنان و رزمنده بسیجی که سابقه درخشانی نیز در دفاع از حریم اهل بیت علیهم السلام در کارنامه خود دارد، تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

در این دیدار رئیس دفتر فرمانده نیروی قدس سپاه، ضمن ابلاغِ سلام، خداقوت و تبریک روز پرستارِ سردار قاآنی به «جواد فروغی» رزمنده و تلاشگر عرصه سلامت و عضو کادر درمان کشور خصوصا در ایام کرونا، با گرامیداشت یاد سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی و ذکر خاطراتی از فرمانده شهیدِ نیروی قدس و جبهه مقاومت، از زحمات این رزمنده مدافع حرم و سلامت در طول دوران خدمت و جان‌فشانی‌های وی قدردانی نمود.

جواد فروغی نیز در این دیدار با ابلاغ سلام به سردار قاآنی و ضمن ابراز ارادت به فرمانده شهید و رزمندگان جبهه مقاومت، از دریافت انگشتری متبرک شهید سلیمانی، سپاس و قدردانی نمود.

مشاور و رئیس دفتر شهید سلیمانی در پایان این دیدار برای این ورزشکار پرافتخار و المپیکی، حضور مجدد و کسب موفقیت روزافزون و افتخارات در دیگر میادین ورزشی بین‌المللی برای انقلاب اسلامی و به اهتزاز درآوردن پرچم مقدس و سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و همچنین توفیق خدمت در دو جبهه دفاع از حریم اهل بیت علیهم السلام و دفاع از سلامت هموطنان را برای ایشان آرزو کرد.

گفتنی است مدال طلای جواد فروغی در المپیک ۲۰۲۰ توکیو؛ نخستین نشان تیراندازی ایران در بازی‌های المپیک است. وی همچنین با کسب امتیاز ۲۴۴٫۸ رکورد تاریخ المپیک را نیز شکست.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − هشت =