در مقابل هر گونه تجاوز با قدرت ایستاده‌ایم

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه قصد تجاوز به هیچ کشوری را نداریم، گفت: در مقابل هر گونه تجاوز با قدرت تمام و پشیمان کننده ایستاده و جواب دندان شکنی به دشمن خواهیم داد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 به نقل از روابط عمومی ارتش؛ امیر خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش، در جمع فرماندهان و اساتید دانشگاه هوایی شهید ستاری و پایگاه شهید اکبری (کوشک نصرت) گفت: ما در مجموعه نیروی هوایی به منظور ارتقای توان و آمادگی‌های رزم برای پاسخگویی هوشمندانه به هر سطح و نوع از تهدید هوایی از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهیم کرد.

وی ادامه داد: رشد سرمایه انسانی با رویکرد ساخت نیروی هوایی دانشمندِ تراز نظام اسلامی از اصول مهم نیروی هوایی در تعامل با سایر بخش‌های لشکری و کشوری است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به نقش دانشگاه شهید ستاری افزود: برای رسیدن به نقطه مطلوب نباید از نقش دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری غافل شویم چرا که این دانشگاه فضایی برای تربیت افسران متعهد، متخصص و ولایت مدار است که در رسیدن به اهداف متعالی نقش بسیار مهم و پررنگی را ایفا می‌کند.

امیر واحدی با بیان اینکه ما قصد جنگ با هیچ کشوری را نداریم، بیان کرد: دکترین ما دفاعی است و قصد تجاوز به هیچ کشوری را نداریم ولی با آمادگی کامل در مقابل هر گونه تجاوز با قدرت تمام و پشیمان کننده ایستاده و جواب دندان شکنی به دشمن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهیم داد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به قدرت پهپادی ارتش گفت: پهپادها فناوری پیشرفته، در دسترس، ارزان و دارای کاربردهای متنوعی هستند. این فناوری به یکی از مؤلفه‌های مهم جنگ‌های غیر متقارن تبدیل شده و به لطف خدا به پیشرفت‌های قابل توجهی در حوزه پهپاد رسیده‌ایم.

 

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 2 =