خوزستان قهرمان کشتی فرنگی بزرگسالان شد

رقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه انتخابی تیم ملی با قهرمانی تیم خوزستان به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 رقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه انتخابی تیم ملی، گرامیداشت سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید میرحسینی شهید شاخص استان طی روز‌های ۲۴ و ۲۵ آذرماه در سالن امام علی (ع) شهر زاهدان استان سیستان و بلوچستان برگزار شد و در پایان تیم خوزستان به عنوان قهرمانی دست یافت.

رده بندی تیمی در پایان این مسابقات به شرح زیر است:

۱- خوزستان ۱۲۶ امتیاز ۲- تهران ۱۲۰ امتیاز ۳- مازندران ۹۲ امتیاز

نتایج دیدار‌های رده بندی و فینال به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم:
فینال: رضا خدری (البرز) (شرکت نکرد) – مهرگان جهانگیری (خوزستان)، برنده
رده بندی:
مهدی کمالی (خراسان جنوبی)، برنده ۷ – کیانوش شمشیری (توابع تهران) ۵
سوم: آرش نگهداری (فارس) (توضیح محمدرضا میری از تهران سر وزن نرسید)

۶۰ کیلوگرم:
فینال: حسین جاویدی (فارس) ۳ – امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی)، برنده ۶
رده بندی:
احمدرضا محسن نژاد (خوزستان)، برنده ۸ – عرفان جرکنی (تهران) صفر
امید آرامی (سیستان و بلوچستان)، برنده ۱۰ – محمد جانقلی (قم) صفر

۶۳ کیلوگرم:
فینال: آرمین محب ثابت (توابع تهران) (شرکت نکرد) – شیرزاد بهشتی طلا (تهران)، برنده
رده بندی:
رضا قیطاسی (خوزستان)، برنده ۱۰ – رضا مردی (قم) ۲
سوم: اشکان میرشکاری (لرستان) – (رضا عباسی از البرز سر وزن نرسید)

۶۷ کیلوگرم:
فینال: سید مصطفی بهزادی مقدم (خوزستان) صفر- سجاد ایمن طلب (مازندران)، برنده ۹
رده بندی:
سجاد دالوند (لرستان) ۱ – محمد اسکندری (اصفهان)، برنده ۹
سعید ارجمند (فارس)، برنده ۸ – محمد قربان پور (خراسان رضوی) صفر

۷۲ کیلوگرم:
فینال: محمد غلامی (سیستان و بلوچستان الف)، برنده ۳- ابوالفضل زینتی رفاه (قم) ۳
رده بندی:
محمدرضا رستمی (فارس)، برنده ۹ (ضربه فنی) جواد صبری پور (اصفهان) صفر
امیرحسین حاجی پور (مازندران)، برنده ۱۱ – حسین محمودی (تهران) صفر

۷۷ کیلوگرم:
فینال: امید زالی (توابع تهران) ۱۰ – برومند اصلان (لرستان)، برنده ۱۱
رده بندی:
حمید عالی زاده (اردبیل)، برنده ۹- مهدی عباسی (زنجان) ۹
علی اسکو (مازندران)، برنده ۶ – امیررضا بیگلری (مرکزی) ۱،

۸۲ کیلوگرم:
فینال: عباس مهدی زاده (اصفهان) صفر – محمدامین احمدپوری (خوزستان)، برنده ۱۰
رده بندی:
محمدحسین محمودی (تهران)، برنده ۹ – امیرمحمد زاکریان پور (سیستان و بلوچستان) صفر
احمد صلح دوست (فارس)، برنده ۱۰ – سامان عزیزی (کردستان) ۹،

۸۷ کیلوگرم:
فینال: مهدی ابراهیمی (قم)، برنده ۴ – علی شریفی (خوزستان) ۳
رده بندی:
میلاد خسروی (لرستان) ۱۱ – ابوالفضل چوپانی (آذربایجان شرقی)، برنده ۱۰ (ضربه فنی)
مهرداد بهرامی (تهران)، برنده ۷- حسین پاکدین (مازندران) ۵،

۹۷ کیلوگرم:
فینال: محمد نصرتی (تهران)، برنده ۳- حسن قربانی (اصفهان) ۱
رده بندی:
وحید دادخواه (خراسان رضوی)، برنده ۸ – امیرحسین کریمی (کرمانشاه) صفر
امیرمحمد نوروزی (توابع تهران) صفر – مهدی خانی چگنی (لرستان)، برنده ۵،

۱۳۰ کیلوگرم:
فینال: مهدی زودآشنا (تهران) ۷ – محمد سروش رنجبر (همدان)، برنده ۸ ضربه فنی
رده بندی:
فردین هدایتی (مازندران)، برنده ۷ – علیرضا حسنوند (لرستان) ۴
سجاد موسوی (خراسان رضوی) ۱ – سید سجاد مولایی (اردبیل)، برنده ۳

رده بندی انفرادی:

۵۵ کیلوگرم: ۱- مهرگان جهانگیری (خوزستان) ۲- رضا خدری (البرز) ۳- سیدآرش نگهداری (فارس) و مهدی کمالی (خراسان جنوبی)

۶۰ کیلوگرم: ۱- امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی) ۲- حسین جاویدی (فارس) ۳- امید آرامی (سیستان و بلوچستان الف) و احمدرضا محسن نژاد (خوزستان)

۶۳ کیلوگرم: ۱- شیرزاد بهشتی طلا (تهران) ۲- آرمین محب ثابت (توابع تهران) ۳- رضا قیطاسی (خوزستان) واشکان میرکاری (لرستان)

۶۷ کیلوگرم: ۱- سجاد ایمن طلب (مازندران) ۲- سید مصطفی بهزادی مقدم (خوزستان) ۳- سعید ارجمند (فارس) و محمد اسکندری (اصفهان)

۷۲ کیلوگرم: ۱- محمد غلامی (سیستان و بلوچستان) ۲- ابوالفضل زینتیرفاه (قم) ۳- امیرحسین حاجی پور (مازندران) و محمدرضا رستمی (فارس)

۷۷ کیلوگرم: ۱- برومند اصلان (لرستان) ۲- امید زالی (توابع تهران) ۳-علی اسکو (مازندران) و حمید عالی زاده (اردبیل)

۸۲ کیلوگرم: ۱- محمدامین احمدپوری (خوزستان) ۲- عباس مهدی زاده (اصفهان) ۳- احمد صلح دوست (فارس) و محمدحسین محمودی (تهران)

۸۷ کیلوگرم: ۱- مهدی ابراهیمی (قم) ۲- علی شریفی (خوزستان) ۳- مهردادبهرامی (تهران) و ابوالفضل چوپانی (آذربایجان شرقی)

۹۷ کیلوگرم: ۱- محمد نصرتی (تهران) ۲- حسن قربانی (اصفهان) ۳- مهدیخانی چگنی (لرستان) و وحید دادخواه (خراسان رضوی)

۱۳۰ کیلوگرم: ۱- محمدسروش رنجبر (همدان) ۲- مهدی زودآشنا (تهران) ۳-سید سجاد مولایی (اردبیل) و فردین هدایتی (مازندران)

رده بندی تیمی: ۱- خوزستان ۱۲۶ امتیاز ۲- تهران ۱۲۰ امتیاز ۳-مازندران ۹۲ امتیاز

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − 6 =