مشارکت دولت و خیرین، گره‌گشای کار مردم است

رئیس جمهوری گفت: هیچ اشکالی ندارد وقتی خیرین طرحی را شروع می‌کنند، درصدی از کار را هم دولت انجام دهد تا آن امر خیر به ثمر برسد، در واقع مشارکت دولت و خیرین باعث گره گشایی از کار مردم می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 به نقل از ایرنا سید ابراهیم رئیسی عصر روز جمعه در دیدار با جمعی از خیرین استان یزد گفت: توفیقی است برای شما خیرین که از تمکن و نعمت‌هایی که خداوند به شما داده در مسیر خشنودی حق تعالی استفاده می‌کنید.

رئیس جمهور با مهم دانستن کمک به مردم و توجه به حل مشکلات آنها، تصریح کرد: راه رسیدن به خدا خدمت به خلق خداست. کسانی که تمکن دارند برای گره گشایی دیگران تلاش کنند.

رئیسی گفت: باید در کنار یکدیگر مسائل و مشکلات را حل کنیم هر جا مردم حضور یافتند و از توان و خدمات آن‌ها استفاده شد موفقیت‌های زیادی بدست آمد.

رئیسی تصریح کرد: همراه بودن دولت و خیرین می‌تواند باعث کار‌های بزرگی برای حل مشکلات مردم شود.
نباید در کار خیر دچار سستی شوید بلکه باید مانند مجاهدی که در سنگر جهاد از جانش می‌گذرد و از دین خدا دفاع می‌کند و دچار سستی نمی‌شود، عمل شود.

رئیس جمهوری بنا به درخواست یکی از خیرین، استاندار یزد را موظف کرد زمین مناسب برای ساخت بیمارستان را در اختیار وی قرار دهد.

در ابتدای این مراسم تعدادی از دانش آموزان روستایی تصویری از شهید حاج قاسم سلیمانی به رئیس جمهور هدیه دادند.

همچنین همزمان با حضور رئیس جمهور در استان یزد خیرین این استان یکصد زندانی جرائم غیر عمد را آزاد و یکصد جهیزیه به خانواده زندانیان اهدا کردند.

در ابتدای این دیدار تعدادی از خیرین استان یزد از اقدامات خیرخواهانه خود گزارش‌هایی به رئیس جمهور ارائه کردند.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × یک =