خون شهدای نابلس هدر نخواهد رفت

رئیس دفتر سیاسی حماس در واکنش به شهادت ۳ فلسطینی در نابلس توسط صهیونیست‌ها تاکید کرد حماس و دیگر گروه‌های مقاومت معتقدند که این مسئله (انتقام خون شهدا) امانتی بر گردن همه ماست.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

به نقل از فلسطین الیوم، اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس، اعلام کرد که خون فلسطینی‌هایی که در شهر نابلس در کرانه باختری به شهادت رسیدند هدر نخواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از قدس پرس، این سخنان طی تماس هنیه با خانواده ٣ فلسطینی شهید عنوان شد.

هنیه با بیان اینکه خون این شهدا بیهوده نخواهد بود و هدر نخواهد رفت تاکید کرد، حماس و دیگر گروه‌های مقاومت معتقدند که این مسئله (انتقام خون شهدا) امانتی بر گردن همه ماست.

هنیه تاکید کرد که سیاست ترور شکست خورده است و این سیاست مانع از تداوم مقاومت مردم فلسطین نخواهد شد.

گفتنی است نظامیان رژیم صهیونیستی روز سه شنبه یک خودروی حامل اعضای گردان‌های «شهدا الاقصی» شاخه نظامی جنبش فتح را به گلوله بستند. به دنبال این اقدام تروریستی نظامیان صهیونیست، ۳ عضو گردان‌های شهدا الاقصی به شهادت رسیدند.

گروه‌های مقاومت فلسطین ضمن محکوم کردن جنایت رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن سه عضو گردان‌های الاقصی در نابلس، بر ادامه راه مقاومت و خونخواهی این شهیدان تأکید کردند.

طارق عزالدین سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: اوضاع میدانی در کرانه باختری به مرحله انفجار رسیده است. وی اعلام کرد: اشغالگران باید منتظر واکنش به جنایت ترور سه فلسطینی باشند و بدانند که اقدامات آن‌ها با واکنش از سوی مقاومت فلسطین روبرو خواهد شد.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + سیزده =