استقرار شعبه اخذ رای در ۹۰ هزار نقطه کشور

نورنیوز ـ گروه سیاست: سید محمدتقی شاهچراغی روز سه شنبه در دوره آموزشی ویژه رؤسا و دبیران هیات‌های بازرسی انتخابات با تاکید بر اهمیت جایگاه نظارت و بازرسی در همه سطوح به ویژه در عرصه انتخابات، بر ویژگی‌های اخلاقی و فردی بازرسان تاکید کرد و افزود: مختصات خاص شرایط انتخابات، بر حساسیت‌های مقوله نظارت و بازرسی افزوده است.


رئیس ستاد انتخابات کشور ادامه داد: در وصف حساسیت‌های شرایط حاضر و انتخابات پیش رو می توان به فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره کرد که از ابتدای سال جاری راهبردهای انتخابات را گوشزد کردند و نقشه راه را معین فرمودهاند.


شاهچراغی با قدردانی از همه دست اندرکاران انتخابات گفت: با فضل و توفیق الهی طبق زمانبندی‌های مراحل انتخابات، حرکت کرده‌ایم که این امر با تلاش‌های همه افراد فعال در این حوزه حاصل شده است.


وی بر لزوم هوشیاری نسبت به برخی شایعات و فضاسازی‌ها تاکید کرد و گفت: تمامی احتمالات برای انتخابات ۱۱ اسفند پیش بینی شده است اما در انجام این کار قطعاً همراهی، هماهنگی و همدلی مجموعه های اجرایی و نظارتی موثر خواهد بود.


رئیس ستاد انتخابات کشور خاطرنشان کرد: باور داشته باشیم که انتخابات یک تکلیف دینی، ملی و قانونی است که در این صورت، بی شک با عنایت و لطف الهی در برگزاری انتخابات، موفق خواهیم بود.


شاهچراغی ابراز امیدواری کرد انتخابات ۱۱ اسفندماه امسال هم همچون انتخابات غرور آفرین نظام جمهوری اسلامی در سالهای گذشته، به شکل مطلوبی برگزار شود.

ایرنا

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =