هیچ محدودیتی در هدف قراردادن نیروهای متخاصم نداریم

نورنیوز ـ گروه بین‌الملل: سید حسن نصرالله روز جمعه به مناسبت سالگرد شهدای فرمانده اظهار داشت: تجاوزی که به تازگی در منطقه النبطیه و الصوانه لبنان رخ داد غیرنظامیان را هدف قرار داد و این امر قابل توجه است.


دبیرکل حزب الله لبنان افزود: چیزی که در این ۲ منطقه رخ داد تجاوزی عامدانه بود زیرا دشمن می‌توانست از قتل غیرنظامیان جلوگیری کند.


وی خاطرنشان کرد: ما در قلب یک نبرد واقعی قرار داریم، در جبهه‌ای که طول آن بیش از صد کیلومتر و شهادت تعدادی از مبارزان مقاومت بخشی از نبرد است.


دبیرکل حزب الله لبنان گفت: زمانی که غیرنظامیان مورد هدف قرار می‌گیرند این امر برای ما دارای حساسیت خاصی است، ما موضوع آسیب رساندن به غیرنظامیان را نمی‌توانیم تحمیل کنیم.


پاسخ کشتار اسرائیل تداوم نبرد در جبهه‌هاست


وی با بیان اینکه دشمن باید بداند که در این مساله فراتر از حد خود رفته است، تصریح کرد: هدف دشمن از قتل غیرنظامیان فشار آوردن بر مقاومت و توقف اقدامات آن است زیرا اهداف تمام فشارها از هفتم اکتبر تاکنون توقف جبهه جنوبی است. پاسخ به این کشتار باید تداوم نبرد در جبهه‌ها باشد.


نصرالله افزود: هدف قرار دادن شهرک صهیونیست‌نشین کریات شمونه با ده‌ها موشک کاتیوشا و تعدادی موشک «الفلق» پاسخ اولیه به این جنایت بود.


وی ادامه داد: دشمن باید بهای ریختن خون زنان وکودکان ما در النبطیه و الصوانه و مناطق دیگر را بدهد. بهای خون غیرنظامیان پایگاه ها نخواهد بود بلکه خون است.


این خبر در حال تکمیل است …

المیادین

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =