القسّام ۷ نظامی صهیونیستی را از فاصله صفر به هلاکت رساند

نورنیوز ـ گروه بین‌الملل: این گردان‌ها امروز سه شنبه پایگاه توپخانه «هویتزر» در شمال شرقی نوار غزه را با خمپاره‌های کالیبر سنگین بمباران کرد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از الجزیره، یک نظامی صهیونیستی هم به دست تک‌تیرانداز القسام در شرق شهر جبالیا در شمال نوار غزه به هلاکت رسید.

در جریان عملیات پیچیده و موفق القسام در شرق شهر جبالیا، یک تانک مرکاوای رژیم صهیونیستی با خمپاره یاسین ۱۰۵ هدف قرار گرفت و تعدادی از نیروهای صهیونیستی کشته و زخمی شدند.

گردان‌های القسام در ادامه این حملات در شرق جبالیا، هفت نظامی دشمن را که در پشت تانک در حرکت بودند، از فاصله صفر هدف قرار داد و از پای درآورد.

نیروهای القسام خودروهای در حال نفوذ دشمن به شرق شهر جبالیا را با خمپاره گلوله کردند.

همچنین گردان‌های القسام یک بولدوزر نظامی D۹ را با راکت‌های یاسین ۱۰۵ در مجاورت مسجد هارون در شرق رفح هدف قرار داده و به آتش کشیدند.

این گردان‌ها با انهدام دو نفربر و یک تانک ارتش اشغالگر با بمب شواظ و راکت‌های یاسین ۱۰۵ در محله السلام شرق رفح و نیز با منفجر کردن خانه‌ بمب‌گذاری شده‌ای در شرق رفح بر سر یک گروه نظامی صهیونیستی تلفاتی را به دشمن تحمیل کردند.

گردان‌های القسام با منفجر کردن ورودی یک تونل نزدیک ایستگاه قدس شرق رفح، چند نیروی نظامی صهیونیستی را به هلاکت رسانده و چند تن دیگر را زخمی کرد.

الجزیره

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + یازده =