آخرین جزئیات حادثه ایرانشهر/ رگبار اشرار به شهادت یک پلیس و یک معلم انجامید – طبس نیوز

آخرین جزئیات حادثه ایرانشهر/ رگبار اشرار به شهادت یک پلیس و یک معلم انجامید

فرمانده انتظامی ایرانشهر گفت: در حادثه شب گذشته ایرانشهر و به دنبال به رگبار بستن خودروی گشت کلانتری توسط اشرار، یکی از مأموران انتظامی و یکی از شهروندان به شهادت رسیدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس به نقل از فارس،سرهنگ علی جلیلیان فرمانده انتظامی ایرانشهر درمورد آخرین جزئیات حادثه ایرانشهر اظهار داشت: شب گذشته در ساعت ۲۰ گشت کلانتری ۱۲ شهرستان ایرانشهر به سرپرستی رئیس کلانتری در کمربندی مکران ایرانشهر در حال گشت‌زنی بود.

فرمانده انتظامی ایرانشهر تصریح کرد: در این اثنا خودرو پژو ۴۰۵ به گشت کلانتری ایرانشهر نزدیک شده و آنها را رگبار می‌بندد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: متأسفانه در این حادثه یکی از مأموران انتظامی ایرانشهر، گروهبان یکم حسینعلی سبحانیان به درجه رفیع شهادت می‌رسد.

سرهنگ جلیلیان به شهادت یکی دیگر از شهروندان در این حادثه اشاره و بیان داشت: یک فرهنگی به نام پرویز روشناب که در صف جایگاه سوخت‌گیری بود، مورد اصابت اشرار قرار گرفته و ایشان نیز به شهادت می‌رسند.

سرهنگ جلیلیان خاطرنشان کرد: هم‌اکنون مأمورانن در حال انجام کارهای اطلاعاتی و انتظامی هستند تا بتوان در کم‌ترین زمان این اشرار را دستگیر کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 3 =