توزیع شیر رایگان در تمام مدارس کشور از نیمه دوم مهر/ عدم اعتبار کافی برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان – طبس نیوز

توزیع شیر رایگان در تمام مدارس کشور از نیمه دوم مهر/ عدم اعتبار کافی برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از آغاز توزیع شیر رایگان در تمام مدارس کشور به میزان ۷۰ نوبت در سال تحصیلی، از نیمه دوم مهرماه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس به نقل از فارس،سیدمحمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «وضعیت توزیع شیر رایگان در مدارس چگونه است؟»، اظهار داشت: کار توزیع ۷۰ نوبت شیر رایگان در مدارس کشور برای سال تحصیلی جاری از نیمه دوم مهر ماه آغاز می‌شود.

وی افزود: برای توزیع شیر رایگان در مدارس، ۴۵۰ میلیارد تومان از محل هدفمندی رایانه‌ها و ۱۵۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات آموزش و پرورش هزینه خواهیم کرد.

بطحایی با بیان اینکه توزیع شیر رایگان برای دانش‌آموزان به صورت نمادین از روز نخست آغاز سال تحصیلی در برخی مدارس آغاز شد، خاطرنشان کرد: شیر رایگان در سال جاری در تمام پایه‌های تحصیلی توزیع خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: امسال بهترین سالی است که در حوزه شیر مدارس اعتبارات خواهیم داشت، زیرا اعتبارات شیر مدارس مشخص است و از نیمه دوم مهر ماه کار توزیع شیر رایگان در مدارس آغاز می‌شود.

وی در خصوص زمان پرداخت پاداش پایان خدمت معوق بازنشستگان آموزش و پرورش، به خبرنگار فارس گفت: متأسفانه هنوز اعتباری برای پرداخت پاداش پایان خدمت دریافت نکرده‌ایم.

بطحایی افزود: پاداش پایان خدمت فرهنگیانی که در نیمه دوم سال ۹۳ بازنشسته شدند هنوز پرداخت نشده است و در انتظار تخصیص اعتبارات کافی در این خصوص هستیم.

 

یک دیدگاه برای نوشته «توزیع شیر رایگان در تمام مدارس کشور از نیمه دوم مهر/ عدم اعتبار کافی برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان»

 1. سلام!خدانکندکه پدری سرسفره شرمنده ی اهل خانه اش باشد!پس ازسی سال زحمتکشی اینه سزای ما؟؟ بیماریهابه سراغمون اومدن!! فرزندانمان به سن ازدواج رسیده اند!!
  و…. هزاران مشکل دیگر!!
  هرروزبیشترازروزقبل نسبت به دریافت این پاداش ناامیدمون میکنند!! خداخیرشون بده!!! منکه به جایی رسیده ام که مسببین رادرهرلحظه صدهابارنفرین میکنم!
  چراکاری کنندکه اینجوری بشه!!
  ازپارسال هردوماه مبلغی روپرداخت میکردندالان تمام بود!!
  اگه همین پول روازمون طلب داشتندوماپرداخت نمیکردیم باماچه میکردند؟؟؟
  لعنت الله علی القوم الضالمین!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + 8 =