گوگل عزادار شد +عکس – طبس نیوز

گوگل عزادار شد +عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس به نقل از مشرق – بمبگذاران انتحاری و کشته شدن ۱۵۰ نفر از مردم پاریس توسط تروریست های داعش، جهان را با یک بمب خبری روبرو کرد.  کشته شدن ۱۵۰ نفر از مردم پاریس نه تنها خواب را از چشمان پاریس‌نشینان گرفت، بلکه قلم هزاران رسانه را در سرتاسر جهان به چرخش در آورد. اتفاقی که هرگز برای کشورهای خاورمیانه که هر روز مورد هجوم و لطمه تروریست های مسلح (داعش) هستند؛ نیافتاد.

صفحه اصلی گوگل نیز در راستای همدردی با آسیب دیدگان حوادث اخیر تغییراتی ایجاد کرد و روبان مشکی را در ذیل جستجوگر خود نصب کرد.

4 دیدگاه برای نوشته «گوگل عزادار شد +عکس»

 1. به نام خدا . دوستان من ، یادمان باشد که : ” از ماست که بر ماست ”
  یادمان باشد که اگر یک گروه تکفیری مسیحی پیدا شود و مسیحیان را بکشد ، ممکن است آنقدر ناراحت نشویم که از آن سر دنیا بیاید و ما را بکشد .
  یادمان باشد که که مسلمانان ، امروز تمام اهداف واقداماتشان را برای کشتن یکدیگر متمرکز کرده اند. ده ها شبکۀ ماهواره ای دارد مثلاً برای اسلام تبلیغ می کند اما جز تفرقه حاصلی از آن بدست نمی آید و خروجی آنها جز خروج از دین نیست . کدام سایت اینترنت یا شبکۀ ماهواره هدفش قدر مطلق اسلام است ؟ …. نمی بینم مصلحی را که زندگی و کارش را وقف آگاهی آحاد مسلمین کرده باشد .
  باز خدای را هزار مرتبه شکر که ما شیعه ایم و گروه هایی چون القاعده و طالبان و داعش و بوکوحرام و … اهل تشیع نیستند . … ولی یادمان باشد که دود آنها به چشم همۀ ما مسلمانان می رود . بپذیریم که در نگاه جهانیان همۀ مذاهب و فرقه های اسلامی ، مسلمانند . ما خانواده ای هستیم که در درونمان فقط چند نفر نااهل و تبهکار ظهور کرده اند و آن چند نفر می روند که همۀ ما را بدنام کنند و شاید دیگر کسی تمایل نداشته باشد با چنین خانواده ای مراوده داشته باشد .
  کاش می شد این پیام در همۀ خانواده پخش می شد که هیچکس به اندازۀ خودمان صلاحیتِ پاکسازی خانوادۀ اسلام از شرِِّعناصر جنایتکار و خیانتکار را ندارد و فقط همین راه است که حیثیّت راستین ما را به خودمان بر می گرداند .
  که البته یک پیش شرط دارد : ” پیروان مذاهب اسلامی قدرت تحمّلشان را نسبت به یکدیگر افزایش دهند ”
  والسلام.

  1. سلام و احترام، باتشکر از توجه شما، نظر قبلی نقد نبود بلکه اشتباه تایپی بود که با تذکر شما اصلاح شد.

 2. ای بابا
  بیش از هفت هزار انسان بیگناه در فاجعه منا جان باختند این نامردا ککشون نگزید حالا برا ما عزاردار شدند!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − یک =