پوشش پدافندی کامل مراسم اربعین حسینی – طبس نیوز

پوشش پدافندی کامل مراسم اربعین حسینی

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: شبکه یک‌پارچه قرارگاه پدافند هوایی پوشش پدافندی کاملی در مراسم اربعین برای زائران در مسیر رفت و برگشت برقرار می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس به نقل از تسنیم، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) در مراسم صبحگاه این قرارگاه ضمن گرامی‌داشت هفته بسیج و روز نیروی دریایی، گفت: شبکه یک‌پارچه قرارگاه پدافند هوایی، پوشش پدافندی کاملی در مراسم اربعین برای زائران در مسیر رفت و برگشت همانند سال‌های گذشته برقرار می‌کند.

وی با اشاره به رزمایش الی بیت المقدس گفت: رزمایش الی بیت المقدس بسیج باعث افتخار است و منطقه پدافند هوایی تهران و گروه پدافند هسته‌ای فردو در طول برگزاری این رزمایش علاوه بر هدایت و کنترل پروازهای انجام‌شده امنیت کامل آسمان منطقه رزمایش را برقرار کردند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) تصریح کرد: در یک ماه گذشته قرارگاه پدافند هوایی علاوه بر آمادگی برای مراسم تحلیف دانشجویی، پوشش پدافند و گسترش سنگینی برای تأمین امنیت هوایی رزمایش مشترک محرم ارتش داشت و در عین‌ حال رزمایش تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت۶ را نیز با موفقیت به انجام رساند که این نشان از اقتدار، آموزش مناسب و تلاش بی‌وقفه کارکنان دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + 3 =