فتنه‌گران دنبال نفوذ در خبرگان‌ رهبری و مجلس هستند

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های فتنه‌گران رخنه کردن در دو نهاد مهم مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس به نقل از تسنیم،آیت‌الله محسن حیدری با بیان اینکه روز ۹ دی از ایام‌الله دوران ما است، اظهار داشت: یادآوری ایام‌الله این است که مردم در این روز باید شکر نعمت به‌جا بیاورند که این شکرِ نعمت، سبب افزایش روحیه مردم برای ادامه حیات است.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ۹دی ایام‌الله است چون که در این روز دست خدا از آستین مردم خارج شد تا آخرین نقشه فتنه‌گران را از بین ببرد، فتنه‌گرانی که در آن مقطع مقدسات ملت را نشانه گرفته بودند.

وی بااشاره به آشنایی همگان با ماهیت فتنه‌گران ۸۸ افزود: در ۹دی ماهیت فتنه‌گران برهمه نمایان شد، اما هر فتنه‌ای پیامدهایی را به‌دنبال دارد که با گرامیداشت یوم‌الله ۹دی، پیامدهای آن فتنه شوم از بین خواهد رفت.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه بر اهمیت مضاعف گرامیداشت این روز مهم تاکید کرد و افزود: باتوجه به اینکه در آستانه انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی هستیم، اهمیت گرامیداشت این روز امسال دوچندان خواهد شد.

وی افزود: امروز از شواهد امر مشخص است که یکی از مهم‌ترین برنامه‌های فتنه‌گران رخنه کردن در دو نهاد مهم مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی است.

آیت‌الله حیدری، ضربه زدن به مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را هدف کنونی استکبار و دشمنان نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: با زنده نگهداشتن حماسه ۹دی و شناساندن فتنه گران به مردم، خود ملت عرصه را بر آن‌ها تنگ کرده و اجازه هیچ‌گونه اقدام سودجویانه‌ای را به آن‌ها نمی‌دهند.

وی ادامه داد: اصل نظام جمهوری اسلامی بر مشروعیت از اهل بیت و رای حداکثری مردم استوار است، که با توجه به نقشه‌های شوم فتنه‌گران حضور حداکثری مردم در این دوره از انتخابات اهمیت بسیار بالایی دارد.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: در میان کاندیدهای انتخاباتی باید شخصِ اصلح انتخاب شود، اگر انسان، خود توانایی شناخت اصلح را دارد بسیار خوب است اما اگر توانایی این انتخاب را ندارد، می‌تواند به مراکز مشروع و معتبر جهت تحقیق در مورد شخص اصلح مراجعه و منتخب مورد نظر خود را انتخاب کند.

آیت‌الله حیدری در بخش دیگر از سخنان خود فتنه گران را به دزدانی تشبیه کرد که از درِ منزل خارج و از پنجره وارد می‌شوند گفت: یکی از ورودی‌هایی احتمالی فتنه‌گران همین انتخابات است که باید با چشم باز و بصیرت بالا تحرکات آنان زیر نظر گرفته شود و اجازه رخنه کردن را به آنها ندهیم.

وی گفت: هدف فتنه گران ضربه‌زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی است، حتی به آن‌هایی که با انقلاب حرکت کردند، اما امروز در جبهه غرب ایستاده‌اند و حرف دشمن را تایید می‌کنند، می‌گوییم که هیچ‌گاه به مقاصد شوم خود نمی‌رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 3 =