آماده شدن داعش برای حمله به سه شهر «سامراء»، «تکریت» و «بیجی» – طبس نیوز

آماده شدن داعش برای حمله به سه شهر «سامراء»، «تکریت» و «بیجی»

تروریست‌های داعش تجهیزات سنگین خود را در مساحتی نزدیک به ۶۰ کیلومتر در استان صلاح‌الدین مستقر کرده‌اند تا آماده حمله به شهر «سامرا»، «تکریت» و «بیجی» شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس به نقل از فارس،عناصر تروریستی داعش پس از خسارت‌های مالی و جانی شدیدی که در اطراف شهر‌های الفلوجه و الرمادی توسط نیروهای بسیج مردمی متحمل شدند؛ اکنون در حال استقرار نیروها و تجهیزات خود در مناطق شمالی استان الانبار و  مناطق غربی سامراء و تکریت در استان صلاح‌الدین هستند.

به گزارش فارس عناصر تروریستی داعش قصد دارند، تعداد زیادی از نیروها و تجهیزات سنگین خود را در مساحتی نزدیک به ۶۰ کیلومتر در منطقه «الثرثار» در شمال استان الانبار(شمال الفلوجه و الرمادی)،مناطق غربی و جنوب غربی سامراء و تا منطقه «الصینیه»  در غرب بیجی مستقر کنند. گفته شده انتخاب این مساحت بزرگ برای پراکنده کردن نیروهای و تجهیزات در این مسیر بیابانی است تا عناصر تروریستی بتوانند از حملات خمپاره‌ای و موشکی و جنگنده‌های عراقی در امان بمانند.

ابعاد اصلی تصویر را از    مشاهده کنید

به گفته یک منبع آگاه، تروریست‌های داعش با استقرار این نیروها در این مناطق در حال برنامه ریزی برای حمله قریب الوقوع به شهرهای سامراء، تکریت و بیجی هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 − سه =