«پیاز» اشک اوباما را درآورد! +تصاویر – طبس نیوز

«پیاز» اشک اوباما را درآورد! +تصاویر

یکی از مهمانان شبکه تلویزیونی فاکس نیوز مدعی شد باراک اوباما با کمک پیاز خام برای کودکان قربانی سلاح گرم گریه کرد!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، “آندرئا تانتروس،” یکی از مهمانان برنامه زنده شبکه فاکس نیوز، اظهار داشت: هنگامیکه “باراک اوباما،” رئیس جمهور آمریکا، در کنفرانس خبری “خشونت‌های مربوط به سلاح گرم” هنگام اشاره به کودکانی که قربانی تیراندازی‌های خشونت‌آمیز شدند، به گریه افتاد، از یک پیاز خام استفاده کرده بود.

مهمان فاکس نیوز: پیاز اشک اوباما را درآورد!+ تصاویر
آندرئا تانتروس مهمان شبکه فاکس نیوز
اوباما در دوره دوم ریاست جمهوری آمریکا تلاش زیادی به کار بست تا خرید، فروش و حمل سلاح گرم را در این کشور محدود کند؛ اما لابی‌های قدرتمند کارخانه‌های اسلحه سازی که در کنگره آمریکا نیز نفوذ بسیاری دارند، مانع از تصویب قانون محدود کردن حمل سلاح گرم می‌شوند.
مهمان فاکس نیوز: پیاز اشک اوباما را درآورد!+ تصاویر
رئیس جمهور آمریکا لابی طرفدار حمل سلاح در آمریکا را به گروکشی از کنگره متهم کرد و گفت آنها نمی‌توانند کل آمریکا را به گرو بگیرند و همه باید از کنگره بخواهند که شجاع باشد و در برابر دروغ های لابی طرفدار سلاح بایستد.
مهمان شبکه فاکس نیوز با اشاره به این سخنان گفت: مشاهده گریه رئیس جمهور برایمان تاثربرانگیز بود؛ اما اینکه بدانیم این قطرات اشک با کمک پیاز خام بر گونه‌های اوباما جاری شدند، بسیار تاثربرانگیزتر است. او می‌خواهد به هر نحوی که شده خرید و فروش اسلحه را در آمریکا محدود کند و با استفاده از عواطف شهروندان، آنها را به همراهی با خود تشویق و ترغیب کند. رئیس جمهور نمی‌داند شهروندان آمریکایی نگران تهدیدات داعش هستند.
مهمان فاکس نیوز: پیاز اشک اوباما را درآورد!+ تصاویر
  “آندرئا تانتروس” در ادامه انتقاداتش از اوباما گفت: من هم برای کودکانی که در نیوتاون کشته شدند بسیار ناراحت و متسف هستم. قلب همه ما از این واقعه شکست؛ اما عجیب است اوباما درباره این کودکان تا این اندازه ناراحت شده؛ اما درباره حملات تروریستی که در آمریکا رخ داد چنین ناراحتی از او ندیدیم.
فاکس نیوز بار دیگر لحظه گریه کردن اوباما را پخش کرد و  تانتروس گفت: من که گریه‌های او را باور نمی‌کنم. اوباما پیش از این هم چند باری در انظار عمومی گریه کرده بود؛ اما تا به حال خبری مبنی بر سفر او به شیکاگو و صحبت درباره خانواده قربانیان حملات خشونت‌آمیز شنیده‌اید؟ به همین دلیل است که مطمئن هستم او از پیاز خام برای گریه کردن استفاده کرده است.
مهمان فاکس نیوز: پیاز اشک اوباما را درآورد!+ تصاویر
مهمان فاکس نیوز: پیاز اشک اوباما را درآورد!+ تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + پانزده =