بشقاب پرنده در آزادراه چالوس!+ تصاویر – طبس نیوز

بشقاب پرنده در آزادراه چالوس!+ تصاویر

شیئی نشان داده می‌شود که از چند زاویه مختلف در روستای مازوپشته و بالای تونل آزادراه قرار دارد و بخشی از آن در میان ابرهای آسمان ناپدید است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،تصاویری در برخی شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که نشان از وجود شیئی ناشناخته در آسمان آزادراه تهران ـ شمال در چالوس دارد، اما سوال این است که این تصویر تا چه حد واقعی است.

در این تصاویر، شیئی نشان داده می‌شود که از چند زاویه مختلف در روستای مازوپشته و بالای تونل آزادراه قرار دارد و بخشی از آن در میان ابرهای آسمان ناپدید است.

با کمی دقت در این تصاویر می‎توان دریافت که این تصاویر ساختگی بوده، ناشیانه برای تشویش اذهان مردم و یا برانگیختن حس کنجکاوی آنان تلاش می‌کند.

نکته‌ای که در این تصاویر قابل توجه است، آن است که در تمام تصاویر تنها زاویه منظره تغییر می‌کند، نه بشقاب پرنده، یعنی با وجود اینکه مسیر حرکت خودرو و دوربین عوض می‌شود، تصویر بشقاب پرنده ثابت است و تنها از یک تصویر برای ساخت این عکس‌ها استفاده شده است.

ضمن اینکه با وجود چنین شیئی بزرگ و عجیب با این وضوح در آسمان، تنها یک نفر یا دو نفر توانسته‌اند عکسی از آن شکار کنند و آن را ببینند، ساکنان اطراف منطقه نیز از این حادثه اظهار بی‌اطلاعی کرده‌اند.

علاوه بر این، با توجه به تعطیلات آخر هفته، هنوز هیچ یک از مسئولان نیز در این مورد اظهار نظری نکرده‌اند، حال باید دید در روزهای آینده چه اخباری از مبادی رسمی در این مورد منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + پنج =