حزب‌الله:رسانه‌های عرب سکوت کرده‌اند، چرا از جنایت تروریست‌ها دم نمی‌زنند – طبس نیوز

حزب‌الله:رسانه‌های عرب سکوت کرده‌اند، چرا از جنایت تروریست‌ها دم نمی‌زنند

حزب‌الله لبنان جنایت گروه تروریستی داعش در منطقه دیرالزور را که بر اثر آن ۳۰۰ نفر کشته شدند، به‌شدت محکوم و تأکید کرد که سکوت دنیای عرب و جامعه بین‌المللی در برابر این جنایت شایسته محکومیت است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس به نقل از شبکه خبری المنار، حزب‌الله لبنان با اشاره به جنایت گروه تروریستی داعش در استان دیر الزور سوریه تأکید کرد که این تروریسم کینه‌توز هر روز قربانیانی دارد و از کشوری به کشور دیگر منتقل می‌شود و به مرزها محدود نمی‌شود.

حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای افزود: «این تروریسم بین طوایف، مذاهب و قومیت‌ها تفاوتی قائل نمی‌شود، در هر قاره‌ای اقدام به حمله می‌کند و هر شهری را هدف قرار می‌دهد، به‌گونه‌ای که اعمال وحشیانه این گروه را طی چند روز اخیر در اندونزی، بورکینافاسو و چند هفته قبل از آن نیز در پاریس و در چند شهر دیگر اروپایی شاهد بودیم به‌طوری که تبدیل به یک بیماری واگیردار شده است که مرگ را در هر جایی می‌کارد و به هر جایی که برود برای آنجا خرابی را به بار می‌آورد».

در این بیانیه تأکید شده است: سکوت مشکوک دنیای عرب و جامعه بین المللی در برابر این جنایت خونین شایسته محکومیت است، چرا که کشته شدن این تعداد از افراد بی‌گناه احساسات آنها را به درد نیاورد، اینها همان کسانی هستند که هیچ فرصتی را برای ابهام سازی در جهت به راه انداختن حملات رسانه‌ای با تکیه بر عناوین فریبنده از دست نمی‌دهند.

حزب‌الله با اشاره به تبلیغات مسموم رسانه‌های عربی در مورد قحطی در شهر “مضایا” در استان ادلب سوریه، تأکید کرد: این رسانه‌ها بلندگوهای رسانه‌ای خود را بدون هیچ دلیل اثبات شده‌ای و به‌دور از واقعیت‌های مستند در جهت تبلیغ آن به کار می‌گیرد؛ ولی از کشتار تمامی مردم یک روستا بدون هیچ اشاره‌ای عبور می‌کنند؛ گویی که خون این افراد هیچ ارزشی ندارد.

در این بیانیه تأکید شده است: سکوت مدعیان حقوق بشر و کسانی که برای آن اشک تمساح می‌ریزند، بهترین پوشش برای کشتاری است که تروریست‌های داعش مرتکب آن می‌شوند. با توجه به این مسئله بر تمامی آزادگان جهان واجب است تا آن را محکوم و مخالفت خود را با آن اعلام کنند تا کسانی که با خون و جان بی‌گناهان تجارت می‌کنند در سطح منطقه و دنیا رسوا شوند.
/تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + شانزده =