سیف باید در مورد محرمانه شدن آمار به نمایندگان مجلس توضیح دهد – طبس نیوز

سیف باید در مورد محرمانه شدن آمار به نمایندگان مجلس توضیح دهد

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان قرار شده در اولین جلسه کمیسیون اقتصادی بعد از انتخاب موضوع محرمانه شدن آمارهای اقتصادی در کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد، گفت: آقای سیف باید در مورد عدم اعلام آمارهای اقتصادی به نمایندگان مجلس توضیح دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس به نقل از تسنیم،محمد علی مددی در رابطه با اقدامات اخیر دولت در محرمانه کردن آمارهای اقتصادی اظهارداشت: واقعیت این است که دولت قول داده بود تا پایان سال ارز را تک نرخی و رکود را کاهش دهد اما بنده احساس می کنم با توجه به صحبت‌های رییس جمهور دولت نتواسته به وعده های خود عمل کند.

وی با بیان اینکه به نظر می رسد دولت در اعلام آمارهای اقتصادی هنوز به جمع بندی نرسیده است، افزود: محرمانه شدن آمار برای نمایندگان مجلس هم سوال برانگیز است و دولت باید برای رفع این موضوع اقدامات لازم را انجام دهد.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اضافه کرد: مجلس تا ۱۰ اسفند ماه تعطیل است اما قرار شده در اولین جلسه کمیسیون اقتصادی بعد از انتخاب موضوع محرمانه بودن آمارهای اقتصادی در کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد.

مددی تصریح کرد: دولت باید برای این اوضاع نابسامان اقتصادی تصمیمات اساسی بگیرد و به جای محرمانه کردن آمارها با مردم شفاف باشد. باید آقای سیف در مورد عدم اعلام آمارهای اقتصادی به نمایندگان مجلس توضیح دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 6 =