مهلت مجدد ثبت‌نام کنکور از فردا – طبس نیوز

مهلت مجدد ثبت‌نام کنکور از فردا

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تعیین مهلت مجدد ثبت‌نام در آزمون سراسری سال ۹۵ از فردا (دوشنبه) ۱۷ اسفندماه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس به نقل از ایسنا،حسین توکلی گفت: براساس آمار گزارش شده ۸۲۳ هزار و ۵۴۲ داوطلب در آزمون سراسری سال ۹۵ ثبت‌نام نموده‌اند. اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبان ثبت‌نام‌کننده در آزمون سراسری سال ۹۵ که در مهلت مقرر نسبت به ثبت‌نام برای شرکت در آزمون مذکور اقدام نموده‌اند از فردا ۱۷ اسفندماه لغایت ساعت ۲۴ پنجشنبه ۲۰ اسفندماه روی سایت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

وی افزود: کلیه داوطلبان ثبت‌نام‌کننده ضرورت دارد در این مهلت با مراجعه به سازمان و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه‌های مربوط نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت‌نامی خود مبادرت نموده و در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: به منظور مساعدت و همراهی برای داوطلبانی که در مهلت مقرر اقدام نکرده‌اند ترتیبی اتخاذ گردیده که این داوطلبان نیز از فردا لغایت پنجشنبه ۲۰ اسفندماه بتوانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه‌های منتشره در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. قل از ایسنا،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + دوازده =