برنامه امتحانات نهایی خرداد ماه دانش‌آموزان تغییر کرد + دانلود برنامه امتحانی جدید – طبس نیوز

برنامه امتحانات نهایی خرداد ماه دانش‌آموزان تغییر کرد + دانلود برنامه امتحانی جدید

با توجه به تقارن ایام ماه مبارک رمضان با برنامه امتحانات خرداد ماه دانش‌آموزان، وزارت آموزش و پرورش برنامه امتحانات نهایی خرداد دانش‌آموزان کشور را تغییر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس به نقل از فارس،عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش از اصلاح برنامه امتحانی نهایی دانش‌آموزان خبر داد.

وی گفت: با توجه به تقارن برنامه امتحانات نهایی دانش‌آموزان با ماه مبارک رمضان، در تاریخ و زمان برگزاری امتحانات تغییراتی ایجاد شد.

امتحانات نهایی ویژه دانش‌آموزان سال سوم متوسطه سالی – واحدی (روزانه)، سال سوم متوسطه رشته‌های فنی و حرفه‌ای، پیش‌دانشگاهی سالی- واحدی (روزانه) و نیم‌سالی – واحدی (بزرگسالان – داوطلبان آزاد) است که امتحانات به طور کلی از ۲۵ اردیبهشت آغاز می‌شود و ۱۸ خرداد پایان می‌یابد.

به گزارش فارس، ۲۵ اردیبهشت امتحان «عربی ۳» در رشته‌های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی سوم متوسطه برگزار می‌شود و آخرین امتحان نیز ۱۸ خرداد ماه برگزار می‌شود که امتحان «آرایه‌های ادبی» برای سال سوم رشته ادبیات و علوم انسانی و «اخلاق ۲» برای سال سوم رشته علوم و معارف اسلامی است.

اصلاحیه برنامه امتحانات را از اینجا دانلود کنید:  برنامه امتحانات خرداد ماه دانش‌آموزان برنامه امتحانات خرداد ماه دانش‌آموزان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − 7 =