تدارک سفرهای ۱۴ و ۲۲ روزه عتبات برای ماره مبارک رمضان/ کاهش ۱۰ تا ۱۵ درصدی هزینه سفر – طبس نیوز

تدارک سفرهای ۱۴ و ۲۲ روزه عتبات برای ماره مبارک رمضان/ کاهش ۱۰ تا ۱۵ درصدی هزینه سفر

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از کاهش ۱۰ تا ۱۵ درصدی هزینه سفر به عتبات عالیات در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: بسته‌های سفری ۲۲، ۱۴ و ۷ روزه برای اعزام زائران به عتبات عالیات عراق در ماه مبارک رمضان تدارک دیده شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس به نقل از تسنیم،محسن نظافتی درباره برنامه‌های سازمان حج و زیارت برای سفر زائران به عتبات عالیات در ایام ماه مبارک رمضان اظهار کرد: ثبت‌نام دور جدید اعزامها به عتبات آغاز شده و زائران از دهم خرداد ماه عازم سفر به عتبات می‌شوند.

وی ادامه داد: این دوره از سفرها بیشتر در ایام ماه مبارک رمضان انجام می‌گیرد و برای این منظور نیز بسته‌ها به ۳ صورت تدارک دیده شده است.

نظافتی یادآور شد: در این میان برای زائرانی که قصد روزه‌داری را دارند، بسته‌های ۱۴ و ۲۲ روزه اعزام به عتبات عالیات عراق در نظر گرفته شده است.

مدیر‌کل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به اعزامهای عتبات در ماه مبارک رمضان سالهای گذشته تصریح کرد: اکثریت زائران خواهان سفر در نیمه دوم ماه مبارک رمضان هستند چرا که می‌خواهند ایام لیالی قدر در عتبات عالیات حضور داشته باشند.

نظافتی درباره نرخ سفر به عتبات در ایام ماه مبارک رمضان خلطرنشان کرد: در این ایام حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد کاهش قیمت را شاهد هستیم که امیدواریم استقبال مناسبی انجام شود.

افزایش ۲ برابری ظرفیت اعزام به سامرا

وی از افزایش تعداد زائران سفر به سامرا خبر داد و گفت: در گذشته روزانه ۱۰ اتوبوس به حرم امامین عسکریین در سامرا اعزام می‌شد که این ظرفیت به دو برابر افزایش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − هفت =