خرداد 96 زلزله‌ با ریشتر بالا دولت یازدهم را نابود می‌کند/تا دیر نشده روحانی وزرای فَشَل را بیرون بیندازد – طبس نیوز

خرداد ۹۶ زلزله‌ با ریشتر بالا دولت یازدهم را نابود می‌کند/تا دیر نشده روحانی وزرای فَشَل را بیرون بیندازد

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات گفت: فصل خانه تکانی هم تمام شد و کابینه تغییری نکرد بنابراین دولت تا دیرتر نشده وزرای فَشَل را بیرون بیندازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس به نقل از فارس،حجت‌الاسلام محمدزارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات، با اشاره به ضرورت ترمیم کابینه دولت یازدهم اظهار داشت: فصل خانه تکانی تمام شد و هنوز کابینه تغییری نکرده است بنابراین تا دیر نشده آقای روحانی وزرای فَشَل را بیرون بیندازد.

وی افزود: اگر دولت درون کابینه‌اش زلزله‌ای صورت ندهد خرداد ۹۶ زلزله‌ای با ریشتر بالاتری دولت یازدهم را نابود خواهد کرد.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات خاطرنشان کرد: امروز وضعیت رکود و بن‌بست اقتصادی به دلیل وزرایی است که توانی برای اقدامی و یا ایده‌ای برای ارائه ندارند.

حجت‌الاسلام فومنی تأکید کرد: برای بهبود وضعیت اقتصادی، خروج از رکود، و  رفع بیکاری نیازمند وزرایی هستیم که در وهله اول جوان و باانگیزه باشند؛ بنابراین حالا که دولت زمزمه‌های عبور را شنیده است به فکر چاره‌ای بی‌افتد.

وی ادامه داد: آمار و ارقام نشان می‌دهد آن چیزی که وزرا می‌گویند با این چیزی که ما لمس می‌کنیم تفاوت دارد.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات با اشاره به افطاری‌های سیاسی نیز، گفت: ما رسما اعلام می‌کنیم که پول‌هایی که قرار است برای ضیافت افطاری خرج شود را به فقرا، جوانان و جهت رفع بیکاری آنان اختصاص بدهیم.

 

یک دیدگاه برای نوشته «خرداد ۹۶ زلزله‌ با ریشتر بالا دولت یازدهم را نابود می‌کند/تا دیر نشده روحانی وزرای فَشَل را بیرون بیندازد»

  1. سال ۹۶ بازهم خود روحانی ریس جمهور میشود اگر زلزله ای باشد به حرف شما نیست زلزله ای که شما میخواهید درست کنید جای نمی تواند خراب کندهر جا زلزله ای بود انسانهای خوب رفتند و انسانها ی بد مانند امسال شما ماندند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − یازده =