مدیرکل روابط‌عمومی آستان قدس رضوی: درگذشت آیت‌الله واعظ‌طبسی کذب محض است – طبس نیوز

مدیرکل روابط‌عمومی آستان قدس رضوی: درگذشت آیت‌الله واعظ‌طبسی کذب محض است

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل آستان قدس رضوی تاکید کرد: خبر درگذشت آیت‌الله واعظ طبسی به‌هیچ عنوان صحت نداشته و کذب محض است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس، سید احمد هاشم‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم گروه استان‌ها ضمن تکذیب درگذشت نماینده ولی‌فقیه در استان‌های خراسان اظهار داشت: خبر درگذشت آیت‌الله واعظ‌طبسی به‌هیچ عنوان صحت نداشته و کذب محض است.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل آستان قدس رضوی تاکید کرد: رسانه‌ها به‌عنوان به شایعات توجه نکنند و آخرین اخبار پیرامون وضعیت جسمانی آیت‌الله واعظ‌طبسی را از پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی دریافت کنند.

به گزارش تسنیم، پیش از این نیز برخی از سایت‌های خبری در خبری اعلام کرده‌ بودند که تولیت آستان قدس رضوی عصر امروز دارفانی را وداع گفته است.

براساس این گزارش، آیت‌الله واعظ طبسی نماینده ولی‌فقیه در استان‌های خراسان ساعتی قبل دچار حمله تنفسی شد و به بیمارستان امام رضا(ع) مشهد منتقل شد.

دکتر سعید هاشم‌زاده، رئیس بیمارستان فوق تخصصی رضوی در این باره اظهار داشت: آیت‌الله طبسی امروز در منزل دچار مشکلات تنفسی شده و در پی آن به بیمارستان امام رضا(ع) منتقل شدند، اقدامات اولیه توسط پزشکان و کادر درمانی این بیمارستان انجام شد.

وی با تاکید بر اینکه آیت‌الله واعظ طبسی در حال حاضر شرایط پایداری دارند، افزود: با گذشت بیش از یک ساعت از زمان بستری شدن، وضعیت تنفسی وی بهتر شده و شرایط به طور کلی تحت کنترل است.

هاشم زاده تاکید کرد: از نظر قلبی نیز آیت‌الله طبسی مشکلی ندارند و پاسخ‌هایی که مدنظر کادر پزشکی بوده از آزمایشات مربوطه دریافت شده است.

6 دیدگاه برای نوشته «مدیرکل روابط‌عمومی آستان قدس رضوی: درگذشت آیت‌الله واعظ‌طبسی کذب محض است»

  1. الهی شکر انشاالله صحت وسلامتی کامل ایشان میسر شود ایشان افتخار ایران وانقلاب بویژه شهرستان طبس هستند

  2. ما مردم طبس همگی برای بهبودی جناب واعظ طبسی دعا میکنیم چون باعث افتخار،و شخصیت بزرگ وسر شناسی برای طبس عزیز هستند…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 5 =