بسیج در اوج قله افتخار قرار دارد

طبس نیوز- فرمانده بسیج سپاه طبس گفت: بسیج با کارنامه‌ای که در طول این ۴۲ سال از خود به نمایش گذاشته است در اوج اقتدار این نظام قرار دارد.

به گزارش طبس نیوز، سرهنگ دوم پاسدار علی خبازی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس در برنامه میثاق امت با ولایت که به مناسبت هفته بسیج در آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم (ع) برگزار شد ،گفت: بسیج با کارنامه ای که در طول این ۴۲ سال از خود به نمایش گذاشته است در اوج اقتدار این نظام قرار دارد.

سرهنگ خبازی یادآور شد: هر چند برخی از مسئولین در طول این مدت عمر بسیج کم لطفی هایی کرده اند اما این مسئله باعث نشده است که بسیج از وظیفه خود که حفظ و حراست از این نظام بوده کوتاه بیاید زیرا بسیج و بسیجیان کار خود را برای خدا و رضایت الهی انجام می دهند.

وی افزود: قطعا هر کاری که برای رضای خداوند انجام شود هیچ مانعی نمیتواند جلو انجام وظیفه را بگیرد.

فرمانده سپاه طبس خاطرنشان کرد: نام بسیج یاد آور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ماست ،نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن از برکات و الطاف خداوند تعالی بود و یا این که بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق است.

خبازی عنوان داشت : ایام هفته بسیج فرصت مغتنمی است که منش و تفکر بسیجی را ترویج کنیم.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به شعار امسال هفته بسیج ،غاطبه های برنامه های این هفته برمحور خدمت به مردم و برنامه های مردمی است که در زمینه های مختلف از جمله کمک های مومنانه و گروه های جهادی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 16 =