دولت در مقابل زوزه کشی‌های آمریکا، غرش شیرانه از خود نشان دهد – طبس نیوز

دولت در مقابل زوزه کشی‌های آمریکا، غرش شیرانه از خود نشان دهد

امام جمعه موقت طبس با اشاره به بهانه جویی های آمریکا وضع تحریم های جدید علیه ایران گفت: دولت مقتدر جمهوری اسلامی باید در مقابل این عربده کشی، یک غرش شیرانه از خود نشان دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس، حجت الاسلام محمدجواد زنجانی طبسی امام جمعه موقت طبس در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به قیام خونین مردم قم گفت: رضاشاه در کل مدت سلطنت خود یک سفر خارجی به ترکیه داشت که در آنجا نمادهای غربی را دید و بر آن شد تا آنها را در ایران انجام دهد.

وی افزود: رضاشاه دستور کشف حجاب را داد و این قانون منجر به این شد که در اکثر شهرهای ایران مردم اعتراض کردند.

وی گفت: در سال ۵۶ در روزنامه اطلاعات مقاله ای را با نام مستعار چاپ کردند که در آن به اسلام و روحانیت توهین شده بود و این باعث شد روحانیون و مردم در قم اعتراض کردند اما رژیم معترضین را به خون کشید که این خود یکی از عواملی بود که روند انقلاب را تسریع کرد و پایه های سست رژیم متزلزل شد.

امام جمعه موقت طبس در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امانتداری در آرا، پذیرش آرا مردم و رعایت و دقت در فهرست های انتخاباتی از مصادیق حق الناس در انتخابات است.

حجت الاسلام زنجانی طبسی با اشاره به اتفاقات جهان اسلام گفت: شهادت مظلومانه شهید شیخ نمر فاجعه ای بود که آل سعود جنایتکار مرتکب شد و فکر این را نمی کرد این همه واکنش داشته باشد که یکی از علت های این جنایات حمایت از تروریست ها و انحراف افکار عمومی از فلسطین و تضمین امنیت اسراییل است.

وی با اشاره به مسئله برجام گفت: آمریکایی ها اذعان کردند که ایران تمام تعهدات خود را انجام داده است، اما آنها هر روز قانونی وضع میکنند که تحریم کنند.

وی تاکید کرد: دولت مقتدر جمهوری اسلامی باید در مقابل این عربده کشی کشورهای کوچک واکنش نشان دهد، روباه مکار آمریکا و شغال های منطقه زوزه می‌کشند و دولت ایران باید یک غرش شیرانه از خود نشان دهد.

انتصاب مقام معظم رهبری در ۲۱ دی ماه سال ۱۳۵۸ به فرمان امام راحل (ره) به عنوان امام جمعه تهران، قتل امیرکبیر به دست ناصر الدین شاه و ترور شهید احمدی روشن از دیگر محورهای خطبه های نماز جمعه طبس بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × سه =