طنین ندای الله اکبر در طبس/ آسمان نورافشانی شد

در شب ۲۲ بهمن ماه، شب پیروزی شکوهمند و افتخارآفرین انقلاب اسلامی و همزمان با طنین گلبانگ تکبیر الله اکبر در آسمان ایران ، کران تا کران آسمان نیلگون ایران اسلامی نورباران شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس، مردم ولایتمدار طبس به شکرانه سی و هفتمین سال اقتدار ملت ایران در مبازره با ظلم و استبداد و براندازی رژیم منحوس شاهنشاهی امشب با حضور در مساجد، هیئات مذهبی، حسینیه‌ها و سایر اماکن فرهنگی و هنری به جشن و سرور پرداختند.

مردم شهیدپرور طبس در گرامیداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، همزمان با سراسر کشور ساعت ۲۱ ندای الله کبر سر داده و نوای دل انگیز تکبیر در آسمان استان طنین انداز شد.

تکبیر الله اکبر از پشت بام‌ها و ماذنه‌های مساجد در سراسر شهرستان به گوش می‌رسید و مردم به یاد پیروزی انقلاب فریاد کردند تا بار دیگر خصم پرکینه انقلاب را نامید گردانند.

«الله اکبر» به سی و هفت سال وحدت و اتحاد حول محور مقام ولایت فقیه و انسجام و همبستگی اسلامی و همدلی وهمراهی مردم و مسئولان با نظام اسلامی، عزت و سربلندی در سایه‌سار اندیشه‌های ناب قرآن کریم و ائمه معصومین«علیهم‌السلام».

همچنین مساجد شهرستان نیز میزبان جشن‌های مردمی انقلاب بوده و سالگرد پیروزی انقلاب را گرامی داشتند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، در طلیعۀ سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

نوای روحانی، دل‌انگیز و روح بخش گلبانگ تـکبیر ملت بزرگ و استوار ایـران، در شب پیروزی انقلاب اسلامی در کران تا کران آسمان میهن عزیزمان در ساعت ۲۱ امشب، طنین‌انداز می‌شود و با مدد دم قدسیایی و روح بلند شهدا و امام شهدا ، همراه با فریادهای “الله اکبر” ملت شجاع و قهرمان ایران اسلامی در حمایت از ملت های مسلمان و ســتـم دیـدۀ جـهان ، بر اندام نحیف استکبار جهانی و تمامی کاخ های ظلم و طاغوت لرزه انداخته و تمامی نقشه های شوم دشمنان عنود و حسود انقلاب اسلامی را ناکام گذاشته و صدای مظلومیت و حقانیت خود را به گوش جهانیان می رساند .

“الله اکبر” ، رمز پیروزی و جاودانه ماندن انقلاب و نظام اسلامی است و به عنوان گزینۀ برتر روی میز ملت شجاع و انقلابی ایران در برابر تهدیدات ، زیاده خواهی ها و یاوه گویی های ” نظام سلطه و استکبار جهانی” است .

“الله اکبر” ؛ به سی و هفت سال وحدت و اتحاد حول محور مقام ولایت فقیه و انسجام و همبستگی اسلامی و همدلی وهمراهی مردم و مسئولان با نظام اسلامی

“الله اکبر” ؛ به سی و هفت سال حیات طیبه و پربرکت در پرتو نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

“الله اکبر” ؛ به سی وهفت سال عزت وسربلندی در سایه‌سار اندیشه‌های ناب قرآن کریم و ائمه معصومین«علیهم‌السلام»

“الله اکبر” ؛ به سی و هفت سال صیانت و حفاظت و حراست از شعار ” استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی”

“الله اکبری” ؛ به بلندای راست قامتان تاریخ و شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی

“الله اکبری” ؛ به صلابت و استواری دماوند و البرز، سهند و سبلان ومقاومت و ایثار شهدای والامقام هسته ای و شهدای مدافع حرم .

اینک ملت آگاه و بیدار ایران اسلامی به شکـرانـه سـی و هفت سال افـتـخـار و اقـتـدارآفـریـنـی و با پشتوانۀ اراده‌های راسخ ملت شجاع و قهرمان ایران ، امشب در شامگاه بیست و یکم بهمن ماه می‌خروشند و فریاد رسای تکبیر خود را از مأذنه‌ها و گل‌دسته‌های مساجد ، حسینه ها ، پشت بام منازل ، اماکن و در میادین و کوی و برزن این مرز پرگهر و خیابان‌های سراسر کشور به گوش جهانیان می‌رساند و فریاد “استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی” و صلح و دوستی ، وحدت و اتحاد را سر می دهند و با حضور حماسی و انقلابی خود ، در آوردگاه یوم الله ۲۲ بهمن ، پـاســخ قاطـع وکوبنده به مثلث شوم نفوذ ، تحریف و فتنه دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − یک =