تقدیر دکتر عبداله زاده از حضور حماسی مردم در روز هفت اسفند/ تبریک نماینده به منتخب مردم – طبس نیوز

تقدیر دکتر عبداله زاده از حضور حماسی مردم در روز هفت اسفند/ تبریک نماینده به منتخب مردم

محمدعلی عبداله زاده نماینده مردم شهرستان های طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی طی پیامی از حضور حماسی مردم در روز هفت اسفند قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس، محمدعلی عبداله زاده نماینده مردم شهرستان های طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی طی پیامی از حضور حماسی مردم در روز هفت اسفند قدردانی کرد و به منتخب مردم تبریک گفت، متن این پیام به این شرح است:

بسمه تعالی

مردم شریف حوزه انتخابیه طبس، فردوس، بشرویه و سرایان

سلام علیکم

انتخابات این مظهر تجلی اراده ملت قهرمان ایران به پایان رسید و بازهم شما مردم شریف، نجیب و انقلابی پیروز حقیقی میدان بودید و رای قاطع و حضور حماسی هموطنان قدرشناس، یک اری دیگر به جمهوری اسلامی ایران بود.

اینجانب ضمن تقدیر از حضور حماسی ملت قهرمان ایران و بویژه همشهریان عزیزم در ۴ شهرستان حوزه انتخابیه در عرصه انتخابات ٩۴ به منتخب مردم جناب آقای دکتر محمدرضا امیرحسنخانی تبریک عرض می نمایم.

امیدوارم همه ما بتوانیم در کنار هم و در سایه رهنمودهای مدبرانه مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) با همدلی و مودت برای توسعه منطقه قدم برداریم و از امروز رقابت را به رفاقت تبدیل کنیم و موج محبت و دوستی ایجاد کنیم.

دعاگوی وجود پرخیر شما عزیزان خواهم بود و از محضر شریفتان التماس دعا دارم.

محمدعلی عبداله زاده
نماینده مردم شریف شهرستان های طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی
٨ اسفند ٩۴

4 دیدگاه برای نوشته «تقدیر دکتر عبداله زاده از حضور حماسی مردم در روز هفت اسفند/ تبریک نماینده به منتخب مردم»

  1. درود وسلام به این همه اخلاص آقای دکتر عبد اله زاده .بنده هم به عنوان یک شهر وند طبسی که صمیمانه کارهای عمرانیآقای دکتر را در کل حوزه انتخابیه را قبول دارم به کل مردم این حوزه، انتخاب جناب آقای دکتر امیر حسن خانی رابه فال نیک می گیرم و امید وارم وجود ایشان در این چهار سال منشاء خیر وبرکت باشد. چون ایشان شرعاً نماینده همه مردم حوزه هستند . و امید وارم چون آقای عبداله زاده تمام حوزه را یکسان قضاوت فرمایند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × دو =