تشکیل جلسه شورای اداری شهرستان طبس – طبس نیوز

تشکیل جلسه شورای اداری شهرستان طبس

جلسه شورای اداری شهرستان طبس با حضور ائمه جمعه طبس و عشق آباد، فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیران و مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان طبس برگزار شد.

به گزارش طبس نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان طبس؛ فرماندار طبس در ابتدای این جلسه که صبح امروز برگزار شد، گفت: امروز مسأله اساسی، تقویت وحدت و همدلی و همکاری است که مورد تأکید رهبری معظم انقلاب می‌باشد.

«احمد طالبیان مقدم» تصریح کرد: مسئولان دستگاه‌ها باید ارتباط تنگاتنگی با مردم داشته باشند و این ارتباط همراه با احترام و حفظ عزت نفس و کرامت مردم باشد.

وی با اشاره به دهه فجر انقلاب اسلامی خاطرنشان ساخت: حضرت امام (ره) بهترین دستاورد‌ها را برای ما به جا گذاشت و مقام معظم رهبری نیز بر این دستاورد‌ها تأکید دارند و ما نیز باید برای حفظ آن تلاش و اهتمام داشته باشیم.

طالبیان مقدم در ادامه در خصوص آمادگی دستگاه‌ها برای برگزاری انتخابات آتی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی با مشارکت حداکثری مردم و ضرورت برنامه ریزی جهت ارائه خدمات مناسب به مسافران نوروزی نکاتی را یادآور شد.

حجت الاسلام «قاسم اخلاقی فرد» امام جمعه عشق آباد طبس نیز طی سخنانی صدق گفتار و رفتار مسئولان را سبب دلگرمی مردم و موجب وحدت همگانی دانست و تأکید کرد: مسئولان باید برای تضمین جامعه در ابعاد امنیتی، اخلاقی، فرهنگی و سایر ابعاد قول سدید داشته باشند.

امام جمعه طبس در این جلسه با اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم پیروزی انقلاب و استقرار نظام جمهوری اسلامی را نعمتی بزرگ برشمرد و افزود: این نعمت را باید قدر دانست و شکرگزار آن بود و شکرگزاری مسئولان، ارائه خدمت خوب به مردم است.

حجت الاسلام «سید ابراهیم مهاجریان» با مهم و حساس دانستن انتخابات پیش رو گفت: همه برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و با حضور حداکثری مردم مسئولیت داریم.

وی در ارتباط با سهم طبس از انتقال آب به استان یزد، موضوع گازرسانی، تصادفات جاده‌ای و دوبانده شدن جاده‌های مصوب و برخی دیگر از مسائل شهرستان مطالبی را بیان کرد و خواستار پیگیری و توجه مسئولان به این مسائل شد.

نماینده مردم شهرستان‌های طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی بر لزوم حفظ و تقویت وحدت تأکید کرد و در خصوص وضعیت اقتصادی کشور، موضوع هدفمندی یارانه‌ها و جلسه اخیر بین المجالس کشورهای اسلامی توضیحات و مطالبی را ایراد کرد.

«محمد علی عبداله‌زاده» همچنین به ارائه گزارشی از پیگیری‌های صورت گرفته برای مسائل و پروژه‌های شهرستان از جمله موضوع سهم طبس از انتقال آب، وضعیت راه‌ها، بیمارستان یکصد تختخوابی، گازرسانی، نیروگاه زغالسنگ سوز، کارخانه سیمان و کک و نیز ۲ درصد درآمد معادن برای عمران و آبادانی شهرستان پرداخت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 8 =