حضور در انتخابات رای به نظام اسلامی است – طبس نیوز

حضور در انتخابات رای به نظام اسلامی است

حضور در انتخابات رای به نظام اسلامی است

خبرگزاری مهر: امام جمعه موقت طبس گفت: حضور مردم در انتخابات نشانه رأی آنها به اسلام و نظام است اما متأسفانه برخی افراد کم ‌ظرفیت رای ملت به نظام را رای به خود تلقی کرده و حتی مقابل نظام نیز ایستادند.

حجت ‌الاسلام احمد مؤدب در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ملت ایران هیچگاه برای یک شخص به صحنه نیامده اند و همواره برای پشتیبانی از نظام اسلامی و ولایت فقیه در صحنه حاضر شده اند.

وی بیان داشت: انتخابات نهمین دوره مجلس اولین انتخابات پس از فتنه سال ۱۳۸۸ محسوب می ‌شود که استکبار جهانی همچون گذشته به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم در آن است.

وی ادامه داد: انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ با مشارکت کم‌ نظیر ۸۵ درصدی مردم همراه بود و امروز دشمنان و فتنه‌ گران امیدوارند که مشارکت مردم در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی کمتر از آن میزان باشد.

وی تصریح کرد: مردم باید برای شناخت بهتر هر کاندیدا سوابق و روحیات دینی و سیاسی وی را مدنظر قرار داده و علاوه بر این با علما و افراد مورد اعتماد نیز مشورت کنند.

مودب یادآور شد: از مهمترین ویژگی ‌های کاندیدای اصلح، اعتقاد به اسلام ناب محمدی (ص) و دفاع از آن، وفاداری به جمهوری اسلامی، اعتقاد به قانون اساسی و اصل مترقی ولایت فقیه، عدم وابستگی و گرایش به مکاتب انحرافی، نترس بودن و صاحب تشخیص بودن است.

وی اضافه کرد: یکی از مهمترین شرایط کاندیدای اصلح آن است که طعم فقر را چشیده و به فکر محرومان باشد و برای رفع مشکلات جامعه مانند اشتغال، مسکن و ازدواج راهکار داشته باشد و در راستای رفع این مشکلات تلاش کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 5 =