نباید پست‌های حساس به دست نااهلان بیفتد

نباید پست‌های حساس به دست نااهلان بیفتد

محمد کریم عابدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در فردوس تقویت فراکسیون مناطق محروم را از برنامه‌های کاری خود عنوان کرد و اظهار داشت: برای رفع محرومیت‌زدایی به معنای واقعی، فراکسیون مناطق محروم را تقویت می‌کنم.

کاندیدای اصولگرای حوزه انتخابیه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان اشتغال، پیشرفت، محرومیت‌زدایی و رضایت مردم را مهمترین اهداف خود عنوان کرد و افزود: انجام کارهای فرهنگی در رأس همه امور است.

عابدی یادآور شد: در این دوره برای پیاده‌سازی فرهنگ ناب محمدی و بر اساس قانون اساسی و انقلاب فرهنگی که مورد نظر امام و رهبری است تلاش می‌کنم.

وی گفت: به منظور نزدیکی بیشتر مردم و مجلس که همانا خانه ملت بزرگ ایران است در مجلس هشتم دفتر نمایندگی خود در چهار شهرستان فردوس، طبس، بشرویه و سرایان و دو بخش عشق‌آباد و دیهوک به خانه ملت تغییر نام یافت.

کاندیدای اصولگرای حوزه انتخابیه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان افزود: در دوران نمایندگی خود در مجلس هشتم تعداد ۱۰ گروه تخصصی با حضور نخبگان داوطلب به منظور مشاوره، تعامل و پیگیری نیازمندی‌های منطقه از طریق مجلس و دولت ایجاد تا با کار جمعی و به توسعه و پیشرفت منطقه و محرومیت‌زدایی پرداخته شود.

عابدی، ارتقای باغستان به بخش مستقل، ارائه طرح جدید راه‌آهن از ایستگاه جزین به بیرجند از مسیر فردوس و سرایان و جذب سرمایه‌گذار، گازرسانی به شهرستان فردوس، اسلامیه و باغستان، احداث استخر شنای سرپوشیده و تجهیز بیمارستان به دستگاه سی.تی.اسکن را از جمله فعالیت‌های انجام شده طی دوران نمایندگی خود در مجلس هشتم برشمرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + نه =