نماینده باید اعتماد مردم را به مجلس جلب کند – طبس نیوز

نماینده باید اعتماد مردم را به مجلس جلب کند

نماینده باید اعتماد مردم را به مجلس جلب کند

حسین آهنین‌جگر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در فردوس اظهار داشت: نماینده مجلس باید با تخصص‌های خود امید نسبی در مردم ایجاد و در راستای رفع مشکلات و دغدغه‌های آنان تلاش کند.

وی افزود: مردم باید به اهمیت حضور خود در انتخابات واقف شوند و بدانند که چرا پا به عرصه انتخابات می‌گذارند.

کاندیدای مستقل حوزه انتخابیه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان تصریح کرد: وقتی یک نماینده بتواند انتظارات مردم را به درستی پاسخ دهد باید از مردم انتظار حضور حداکثری داشته باشد از این رو نقش نماینده در جلب اعتماد مردم و تشویق آنها برای حضور حداکثری در انتخابات بسیار موثر است.

آهنین‌جگر یادآور شد: هر منطقه مشکلات خاص خود را دارد و نماینده مجلس نیز باید از بین کسانی انتخاب شود که با درک دغدغه‌های مردم پا به عرصه بگذارد و برای رفع مشکلات همه توان خود را به کار گیرد.

وی، رفع معضل اشتغال، رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم، ساماندهی وضعیت یارانه‌ها، استفاده از ظرفیت‌های هر منطقه و حضور فعال در حوزه انتخابیه خود را از اولویت‌های کاری خود عنوان کرد.

کاندیدای مستقل حوزه انتخابیه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان، نظارت مداوم و مستمر بر پروژه‌ها و طرح‌های حوزه انتخابیه را از دیگر برنامه‌های کاری خود اعلام کرد و گفت: نماینده مردم باید به صورت فعال بر پروژه‌های اجرایی شهرستان نظارت داشته باشد و اعتبارات مورد نیاز را پیگیری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + نه =