فردوسی‌پور: دخالت در بررسی صلاحیت‌ها ادعایی بی‌اساس است – طبس نیوز

فردوسی‌پور: دخالت در بررسی صلاحیت‌ها ادعایی بی‌اساس است

فردوسی‌پور: دخالت در بررسی صلاحیت‌ها ادعایی بی‌اساس است

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد فردوسی‌پور ظهر دیروز در گفت‌وگو با خبرنگاران از برخی شایعات و بداخلاقی‌های انتخاباتی در بین گروه‌های سیاسی و برخی افراد و هواداران نامزدها به شدت انتقاد کرد.

وی ادامه داد: شائبه هرگونه دخالت افراد و گروه‌های سیاسی در عملکرد شورای نگهبان در رد صلاحیت نامزدها که بر اساس ادله قانونی و شرعی و مصالح نظام و انقلاب و استعلام از نهادهای قانونی و امنیتی بوده عملأ منتفی است و نباید با سخن‌های واهی و به دور از عقلانیت درصدد تضعیف جایگاه شورای نگهبان بود و آب به آسیای دشمن ریخت.

کاندیدای جبهه متحد اصولگرایان حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: شایعات منتشر شده در سطح جامعه که به ناحق به اینجانب انتساب داده می‌شود خلاف واقع بوده و قویأ تکذیب می‌شود.

وی افزود: پخش و نقل چنین شایعات و حرف‌های کذب و بی‌اساس علیه بنده و یا هر فرد و گروهی مصداق بارز غیبت و تهمت و افترا بوده که گناهی عظیم و نابخشودنی است.

فردوسی‌پور از مردم فهیم و شریف و ولایتمدار فردوس، طبس، سرایان و بشرویه خواست با عدم توجه به این‌گونه شایعات و حضور پرشور در صحنه انتخابات بر مجد و عظمت اسلام بیافزایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 10 =