گزارش روزنامه صهیونیستی از ثبت نام نامزدهای انتخابات +عکس – طبس نیوز

گزارش روزنامه صهیونیستی از ثبت نام نامزدهای انتخابات +عکس

حضور هاشمی رفسنجانی و اسفندیار رحیم مشایی با پوشش گسترده خبری و اقبال این رسانه های خارجی همراه بود اما مسئله ای که بسیار جلب توجه می کرد بازتاب ثبت نام سعید جلیلی در این میان بود.

طبس نیوز: حضور هاشمی رفسنجانی و اسفندیار رحیم مشایی با پوشش گسترده خبری و اقبال این رسانه های خارجی همراه بود اما مسئله ای که بسیار جلب توجه می کرد بازتاب ثبت نام سعید جلیلی در این میان بود.

روز پایانی ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم بازتاب گسترده ای در رسانه های جهان داشت، و حضور هاشمی رفسنجانی و اسفندیار رحیم مشایی با پوشش گسترده خبری و اقبال این رسانه ها همراه بود اما مسئله ای که در این میان بسیار جلب توجه می کرد بازتاب ثبت نام سعید جلیلی در وزنامه صهیونیستی جروزالم پست بود.

سایت روزنامه صهیونیستی جروزالم پست در پوشش خبر روز آخر ثبت نام کاندیدهای ریاست جمهوری ایران تیتر خود را به آقای جلیلی اختصاص داد و نوشت: مذاکره کننده هسته ای ایران به عرصه رقابت ریاست جمهوری وارد شد.

این سایت در ادامه نوشت: «جلیلی که سرپرست تیم مذاکره کننده هسته ای ایران است از جانبازان ۸ سال جنگ ایران و عراق می باشد که از سال ۲۰۰۷ به عنوان دبیر عالی شورای امنیت ملی مسئولیت مذاکرات را نیز بر عهده گرفته است و از لحاظ شخصیتی بسیار به رهبر ایران نزدیک می باشد.»

جروزالم پست در ادامه به حضور دیگر افراد سرشناس برای کاندیداتوری اشاره کرد و نوشت: «هاشمی رفسنجانی که در دور قبل از حامیان مهم موسوی کاندید اصلاح طلبان به شمار می رود در انتخابات ایران حضور پیدا کرده است.»

گزارش روزنامه صهیونیستی از ثبت نام نامزدهای انتخابات

مرجع: جام نیوز(اخبار رسانه های برون مرزی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 8 =