مشارکت مثال‌زدنی طبسی‌ها در انتخابات

مشارکت مثال‌زدنی طبسی‌ها در انتخابات

ه گزارش خبرگزاری فارس از طبس، انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی از صبح دیروز جمعه دوازدهم اسفندماه آغاز شد تا شعبه‌های اخذ رأی در سراسر کشور از جمله در شهرستان طبس از همان ساعت‌های ابتدایی آغاز رأی‌گیری شاهد حضور پرشور مردم باشد.

مردم طبس نه تنها از ساعت‌های ابتدایی آغاز انتخابات حضوری پرشور در پای صندوق‌های رأی داشتند بلکه با نزدیک شدن به ساعت‌های پایانی رأی‌گیری بر ازدحام جمعیت در شعبه‌های رأی‌گیری افزوده می‌شد.

دیروز مردم انقلابی، ولایی و همیشه در صحنه شهرستان طبس با در دست داشتن شناسنامه و کارت ملی خود، از همان ساعت‌های اولیه با شور و نشاط فراوان مانند انتخابات‌های سه دهه گذشته در صف‌های طولانی شعبه‌های اخذ رأی قرار گرفتند تا بتوانند رأی خود را به صندوق بیاندازند.

طبسی‌ها با حضور باشکوه خود در پای صندوق‌های رأی یک بار دیگر به دشمنان نظام ثابت کردند که حامی و پشتیبان نظام و میهن اسلامی خود هستند و با هر رأی خود مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام و نظام اسلامی زدند.

یکی از شهروندان مرد و مسن طبسی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: هیچ چیز نمی‌تواند مانع حضور مردم در پای صندوق‌های رأی شود، زیرا این مردم در روزها و شرایط سخت امتحان خود را پس داده و نشان داده‌اند که تحت هیچ شرایطی مقام معظم رهبری را تنها نخواهند گذاشت.

یکی دیگر از شهروندان پسر جوان طبسی که برای نخستین بار در انتخابات شرکت می‌کند نیز بیان کرد: بسیار خوشحالم که می‌توانم در سرنوشت شهر و کشور خود سهیم باشم.

یک زن میانسال طبسی هم یادآور شد: مردم طبس در طول ۳۳ سال عمر انقلاب اسلامی ایران با حضور پرشور خود در تمامی انتخابات‌ها از آرمان‌های اسلام و جمهوری اسلامی ایران دفاع کرده‌اند.

یکی از شهروندان دختر رأی اولی نیز ضمن ابراز خوشحالی از اینکه می‌تواند به همراه والدینش در انتخابات شرکت کند، خاطرنشان کرد: مردم شهرستان طبس بار دیگر نشان دادند که همواره در تعیین سرنوشت شهر و کشورشان مشارکت دارند و نمی‌گذارند دل دشمنان ایران شاد شود.

یک نوجوان طبسی که به دلیل نداشتن سن قانونی نمی‌تواند در این انتخابات شرکت کند هم تصریح کرد: با پدرم به پای صندوق رأی آمده‌ام تا وفاداری خود را به ایران نشان دهم و مشت محکمی بر دهان آمریکا و اسرائیل بزنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − سه =