نماینده طبس: حضور در انتخابات برگ زرین دیگری به کارنامه انقلاب می‌افزاید

نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس گفت: با توجه به شرایط و موقعیت کنونی کشور و فشارهایی که از طرف دشمنان وارد می شود، حضور مردم در انتخابات بسیار مهم است.

طبس نیوز:  نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس گفت: با توجه به شرایط و موقعیت کنونی کشور و فشارهایی که از طرف دشمنان وارد می شود، حضور مردم در انتخابات بسیار مهم است.

محمدعلی عبدالله زاده در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: با توجه به شرایط و موقعیت کنونی کشور و فشارهایی که از طرف دشمنان وارد می شود، حضور مردم در انتخابات بسیار مهم است.

عبدالله زاده با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر حضور همیشه در صحنه مردم، گفت: حضور مردم در انتخابات توطئه‌های دشمنان اسلام را خنثی می‌کند.

وی با بیان اینکه انتخابات در نظام اسلامی بعنوان یک موضوع اصلی و اساسی مدنظر است، افزود: این موضوع می تواند مهمترین پشتوانه برای اداره امور کشور باشد.

نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم و مسئولان با توجه به اینکه شرایط زمان را می‌شناسند باید خالق برگ زرینی دوباره برای این دولت اسلامی باشند.

عبدالله زاده با اشاره به اینکه حضور جوانان و دانشجویان در تمامی صحنه‌ها همیشه مهم تلقی شده است، خاطرنشان کرد: جوانان باید در خط مقدم قرار گیرند و حضور پرشور مردم و دانشجویان در انتخابات باید سبب خلق حماسه‌ای دیگر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =