آخرین هماهنگی‌ها پیش از برگزاری انتخابات صورت گرفت – طبس نیوز

آخرین هماهنگی‌ها پیش از برگزاری انتخابات صورت گرفت

همایش توجیهی دست اندرکاران انتخابات با حضور تمامی اعضای شعب اخذ رأی و هیأت های اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان در محل هیأت مذهبی صاحب الزمانی (عج) طبس برگزار شد.

طبس نیوز: همایش توجیهی دست اندرکاران انتخابات با حضور تمامی اعضای شعب اخذ رأی و هیأت های اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان در محل هیأت مذهبی صاحب الزمانی (عج) طبس برگزار شد.

به گزارش طبس نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه طبس؛ معاون استاندار و فرماندار طبس در ابتدای این جلسه از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات و اعضای هیئت‌های اجرایی، نظارت و بازرسی قدردانی کرد و تلاش در امر برگزاری مناسب و قانونمند انتخابات را اقدامی ارزشمند، خطیر و مأجور درگاه الهی دانست.

«احمد طالبیان مقدم» بیان داشت: خوشبختانه اکثر دست‌اندرکاران تجربه لازم از دوره های گذشته را دارند و همگی آموزش‌های لازم در خصوص اجرای روند انتخابات و مراحل اخذ رأی را گذرانده‌اند.

وی پیروی و تبعیت کامل از قوانین و پرهیز از دخالت سلایق شخصی را مورد تأکید قرار داد.

فرماندار طبس در بخش دیگری از بیانات خود با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده و توضیحات و تأکیداتی در خصوص وظایف اعضای شعب اخذ رأی گفت: تمام سازوکارها و شرایط لازم برای حضور حداکثری مردم آماده شده و شنیده‌ها و گزارش‌ها حاکی از شور و شوق مردم و عزم جدی برای خلق حماسه سیاسی است.

«حسین ابراهیم زاده» معاون فرماندار طبس و همچنین مسئولان هیئت‌های نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در شهرستان و فرمانده انتظامی طبس نیز هر کدام به بیان توضیحات و ایراد سخنانی پرداختند.

alt

alt

alt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + سیزده =