بیانیه هیگ،واکنش ناشیانه به سیلی محکم ملت

بیانیه هیگ،واکنش ناشیانه به سیلی محکم ملت

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدکریم عابدی نماینده مردم فردوس،طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی اظهارات اخیر وزیر خارجه انگلیس را دخالت مستقیم در امور کشورمان خواند و به باشگاه خبرنگاران  گفت:رژیم پوسیده انگلیس حق دخالت در امور داخلی کشور مستقلی با دموکراسی و مردم‌سالاری دینی سی و چهارسال مدیریت شده که با اقتدار در برابر توطئه‌های مثلث شوم انگلیس، آمریکا و رژیم صهیونیستی ایستاده است را ندارد.
وی افزود:استکبار جهانی در آستانه انتخابات از هیچ تهدید و تحریمی علیه کشورمان کوتاهی نکرده ولی ملت بزرگ ایران این تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد و با حضور در پای صندوقهای رای سیلی محکمی را به گوش مثلث شوم آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی زد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اظهارات هیگ هیچ ارزشی برای ملت ایران ندارد، تصریح کرد:‌ این گونه اظهارات تنها برای خوراک داخلی کشوری که با بحران‌ها دست و پنجه نرم می‌کند می‌تواند ارزش داشته باشد و در واقع واکنش ناشیانه به سیلی محکم ملت است.

گفتنی است ویلیام هیگ، وزیر خارجه انگلیس پس از انتخابات مجلس نهم در بیانیه ای اظهار داشت: انتخابات مجلس ایران آزادانه و منصفانه نبوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + دو =