طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

طرح مجدد موضوع الحاق و انتزاع به توسعه طبس لطمه می‌زند

طبس نیوز – رئیس شورای شهر دیهوک گفت: طرح مجدد موضوع الحاق و انتزاع به توسعه طبس لطمه می‌زند و این حرکات جز اثرات منفی، برای طبس سودی نخواهد داشت.

حجت الاسلام محمدرضا معصوم زاده در گفتگو با طبس نیوز با بیان مطرح شدن شایعاتی در مورد پیگیری مجدد الحاق و انتزاع شهرستان طبس از سوی برخی جریانات سیاسی افزود: در شرایط کنونی بهترین کار پیگیری و کمک در جهت اخذ اعتبارات از خراسان جنوبی برای توسعه شهرستان و به ویژه بخش محروم دیهوک است.

وی بیان کرد: به خصوص با توجه به این که اکنون استانداری آمده اند که شنیدم پای کار هستند و وقت می‌گذارند.

رئیس شورای شهر دیهوک با بیان این که الحاق و انتزاع نشدنی است گفت: دولت قطعا به این موضوع نمی‌پردازد و این حرکات فقط باعث می‌شود دید خراسان جنوبی نسبت به شهرستان بد شود.

وی گفت: زمانی که جزو یزد بودیم هم با طرح این موضوع مسئولین یزد دیدشان نسبت به طبس عوض شد و می‌گفتند شما که میخواهید از یزد جدا شوید پس چطور به شما امکانات و اعتبار بدهیم.

وی اظهار داشت: این خود اثرات منفی دارد و ضمن این که ما از اول هم با خراسان بزرگ بودیم و بعد از آن خراسان به خراسان های رضوی، شمالی و جنوبی تقسیم شد و ما باز هم دروازه خراسان هستیم.

حجت الاسلام معصوم زاده تاکید کرد: پرداختن به این حواشی به صلاح طبس نیست و باید کاری کنیم که امتیاز از خراسان جنوبی بگیریم.

وی گفت: مسئولین و مردم بخش دیهوک با وحدت و همدلی بدنبال توسعه و پیشرفت حداکثری و درازمدت خود در استان خراسان جنوبی هستند و با حرکات مرموز و اختلاف انگیز همراهی نخواهند کرد.