دانش آموزان به سلاح ایثارگری مسلح شوند – طبس نیوز

دانش آموزان به سلاح ایثارگری مسلح شوند

معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: اگر قرار است آرمانهای انقلاب، امام و شهدا را دنبال کنیم باید فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ساری و جاری کنیم و دانش آموزان ما به این سلاح مسلح شوند.

به گزارش طبس نیوز، دکتر کاظمی، سخنران ویژه مراسم یادواره شهدای معلم و دانش آموز طبس از این مراسم به عنوان اقدامی پر ارزش و فضیلت یاد کرد و افزود: این اقدام در روز دانش آموز و در آستانه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در شهر پر افتخار طبس ک روزهای تلخی را برا استکبار جهان رقم زده بی نظیر است.

وی با اشاره به این که شهادت از بالاترین فضایل انسانی است، گفت: ارزش و جایگاهی ک برای شهادت ذکر شده این است که بالاترین و محبوب ترین قطره خون در برابر خدای منان خون شهید است.

وی افزود: با توجه به قران شهدا زنده اند و در زندگی مادی و معنوی ما تاثیر دارند، ما برای هدایت شدن باید حواسمان ب پرچم شهدا و سبک و سیره شهدا باشد.

کاظمی خاطرنشان کرد: فرهنگ ایثار و شهادت به معنای فرهنگ توحید محوری است.

وی بیان کرد: دشمن چشم امید به فشار هایی ک به ما آورده دارد اما ما در لوای توصیه های رهبری هر روز محکم تر می ایستیم.

معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: آنچه مهم است ساری شدن سیره و سبک زندگی شهدا در زندگی ماست دشمن به دنبال تهی کردن زندگی ماست.

وی افزود: شرکت در یادواره ها و رفتن به سر مزار آنان باید انسان ساز و زندگی ساز باشد تا سبک زندگی آنان در زندگیمان تاثیر بگذارد.

کاظمی عنوان کرد: امروز دشمن با شکست در توطئه های مختلف باز هم دست از کار نکشیده است.

وی افزود: ما باید بیدار باشیم، ۱۳ ابان نماد بیداری و هوشیاری ملت ایران است ، امریکا از ملت ایران عصبانی است و این را نمی تواند انکار کند، ایران امروز با افتخار در مقابل استکبار ایستاده و جامعه جهانی را درمقابل انان بسیج کرده است.

وی با بیان اینکه جامعه زنان ما امروز به شدت مورد تهاجم قرار گرفته اند، افزود: باید تک تک ما باید روی این مسئله حساس باشیم این است که کار ما در چهل ساله دوم انقلاب سخت تر است اما دیدگاه موثر امام خامنه ای می گوید جوانان امروز به مراتب آماده تر از جوانان نسل اول انقلابند.

وی با تاکید بر این که نباید ناامیدی را به جامعه تزریق کرد گفت : باید بهوش باشیم تا در زمین دشمن بازی نکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + چهارده =