اداره اوقاف طبس در جستجوی رئیس

اداره اوقاف طبس در جستجوی رئیس

به گزارش خبرگزاری فارس از طبس، محمدرضا ارغایی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طبس از اسفند ماه سال ۱۳۹۰ به افتخار بازنشستگی نایل شده است.

با بازنشسته شدن ارغایی اکنون امکان ارائه برخی خدمات (مانند تمدید قراردادهای اجاره یا برخی پرداخت‌ها) برای مراجعان وجود ندارد که این موضوع موجب نارضایتی برخی از ارباب رجوعان شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طبس در این باره به خبرنگار فارس گفت: امور مالی اداره اوقاف و امور خیریه در بستر سامانه مالی سراسری انجام می‌شود که در برخی مواقع در پایان و ابتدای هر سال ممکن است به دلیل انجام نقل و انتقالات و جابه‌جایی حساب‌ها، امکان استفاده از سامانه برای مدت حدود ۱۵ روز وجود نداشته است.

محمدرضا ارغایی اضافه کرد: علاوه بر این با بازنشسته شدن هر کارمند، به صورت خودکار دسترسی وی به سامانه مالی قطع می‌شود که ظاهراً در این زمینه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد به سازمان اوقاف و امور خیریه پیشنهاد کرده تا امکان دسترسی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طبس به سامانه مالی تا زمان آغاز به کار رئیس جدید ممکن شود.

وی با اشاره به اینکه احتمالاً این مشکل طی سه روز آینده برطرف خواهد شد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر با مراجعه ارباب رجوع برای اموری مانند تمدید قراردادهای اجاره، تشریفات مقدماتی انجام می‌شود که به محض فراهم شدن امکان دستیابی به سامانه مالی، قرارداد، نهایی خواهد شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طبس با بیان اینکه هم‌اکنون مشکل خاصی در این اداره برای انجام امور ارباب رجوع وجود ندارد، گفت: رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طبس که فردی روحانی است معرفی شده است که به زودی فعالیت خود را در این اداره آغاز خواهد کرد.

محمدرضا ارغایی، ۳۱ سال به عنوان کارمند و رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طبس به شکلی مطلوب و در خور تقدیر فعالیت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 1 =