طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

دعوت فرماندار ویژه طبس برای راهپیمایی سالگرد انقلاب

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس از همشهریان فهیم، انقلابی و شهید پرور شهرستان دعوت به شرکت درچهل ویکمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن کرد.

به گزارش طبس نیوز، در چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند ایران اسلامی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس در پیامی از همشهریان فهیم، انقلابی و شهید پرور شهرستان برای شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت نمود، متن پیام بدین شرح است.
بنام خداوند بخشنده مهربان
چهل و یکمین سالگرد دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی یادآور غیرت و صلابت زنان و مردانی است که با ایمان به خدا و رهبری حضرت امام خمینی(ره)، جمهوری اسلامی ایران را رقم زدند.

آنچه مسلم است توجه مردم شریف و ولایتمدار ایران اسلامی به آورده ها و آموخته های امام راحل ، دهه فجر را به عیدی مردمی بدل نموده است.

بیست و دوم بهمن ماه نماد عزت، سرافرازی، اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی ایران است بنابراین استکبار جهانی از بدو پیروزی انقلاب اسلامی ایران تلاش کرده است در قالب جنگ سخت و نرم و با اعمال فشارها و تحریم های اقتصادی و شبیخون فرهنگی، نظام ما را با استحاله فرهنگی، سیاسی و اقتصادی مواجه سازد، اما در سایه بصیرت سیاسی و ولایتمداری مردم ایران اسلامی تاکنون نتوانسته است به اهداف شوم مادی و معنوی خود دست یابد.

اینجانب با تبریک ایام خجسته دهه فجر به امت ولایتمدار ایران اسلامی، از همه همشهریان ولایی، انقلابی و شهید پرور شهرستان دعوت می نمایم که همچون سال های گذشته برای شرکت باشکوه در راهپیمایی عظیم روز بیست و دوم بهمن حضور یافته، و ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام راحل(ره) و امام خامنه ای(مدظله العالی) و خون شهدای انقلاب اسلامی ایران به ویژه سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ، در سالی که مزین به نام رونق تولید گردیده است با مشت‌های گره کرده انزجار، خشم و نفرت خود را نسبت به استکبار جهانی ، صهیونیسم و جریان تکفیری ابراز نمایند.