کشف و ضبط ۶۰ تن مواد مخدر در خراسان‌جنوبی

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی گفت: بیش از ۶۰ تن مواد مخدر از ابتدای امسال در خراسان‌جنوبی کشف و ضبط شد که میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه پارسال، ۷۵ درصد افزایش داشته است.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند و به نقل از پایگاه خبری پلیس، ناصر فرشید با اشاره به کشفیات مواد مخدر در استان، اظهار داشت: دستگاه‌های مقابله کننده با مواد مخدر در خراسان‌جنوبی از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۶۰ تن مواد مخدر را کشف و ضبط کردند.

وی با اشاره به افزایش ۲۶ درصدی دستگیری توزیع کنندگان مواد مخدر، بیان داشت: از ابتدای امسال دستگیری متهمانی که در حمل و جابه‌جایی مواد مخدر نقش داشته‌اند هم ۲۸ درصد افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی از برخورد قاطع پلیس با خرده فروشان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر خبر داد و افزود: از ابتدای امسال ۶۶۰ نفر از خرده‌فروشان مواد مخدر در خراسان‌جنوبی دستگیر و تحویل مراج قضایی شدند که این دستگیری‌ها نسبت به مدت مشابه پارسال ۲۸ درصد افزایش داشته است.

فرشید با بیان اینکه بیش از ۸۱ درصد کشفیات مواد مخدر امسال تریاک بود، خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم با تشدید برخورد‌ها با قاچاقچیان، هر روز مواد مخدر کمتری وارد استان شود.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.